تبلیغات ترجمه
 تبلیغات ترجمه پیش بینی ترجمه

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13

موضوع: چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

 1. #1
  کارگروه تخصصی روابط عمومی و همیار کاربران
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  رشته تحصیلی
  مدیریت خانواده
  محل سکونت
  شهر باران
  ارسال ها
  11,579
  دریافت کتاب
  1
  اهدای کتاب
  0
  میزان امتیاز
  18441
  قدرت امتیاز دهی
  120

  پیش فرض چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟
  یکی از مهارت‌های مهم در زندگی همه ما توانایی آشتی کردن بعد از هر دعوا و اختلاف است. به عبارت دیگر اگر نتوانیم رابطه‌ای که در حال خراب شدن است را نجات دهیم، در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی‌مان محکوم به از دست‌ دادن بسیاری از افرادی هستیم که دوستشان داریم، اما اختلافی بین‌مان رخ داده و کار به جاهای باریکی مثل قهر کردن کشیده است.

  در روابط انسانی با وجود تمام شباهت‌ها، باز هم ممکن است اختلافی رخ دهد و دو نفر نتوانند همان موقع آن‌را حل کنند. در چنین مواقعی، ناراحتی بین آن‌ها می‌ماند و مدتی از هم دلخور هستند.

  این اتفاق تا به حال در زندگی همه ما رخ داده است، اما مهم این است که بعد از هر دعوایی، بتوان آشتی کرد. آشتی‌کردن، یک اتفاق شیرین است، ولی مراحل انجام آن چندان شیرین نیست. اصولاً دو طرف دعوا دوست دارند که دیگری پیش‌قدم شود.

  در روابط همسران که به خاطر نزدیکی زیاد زن و شوهر و همچنین تنیدگی کارها و تصمیمات آن‌ها در یکدیگر، احتمال بروز دعوا و قهر کردن زیاد است، باید برای آشتی‌کردن یک ضرب‌الاجل تعیین کرد. بعضی از زندگی‌ها بر سر یک موضوع پیش‌پاافتاده و تنها به خاطر این‌که هیچ‌کدام برای آشتی پیش‌قدم نشده‌اند، ازهم‌پاشیده است.

  اگر دعوا نمک زندگی است ، قهر چون فلفل تندی است که فقط سرسوزن آن ‌را می‌توان تحمل کرد و وقتی بیشتر شود، نتیجه‌اش، آتش‌گرفتن کام شیرین همسران است.

  بگذارید برایتان یک داستان تعریف کنم.
  داستانی که متعلق به شهر پریا و خانه هفت‌ کوتوله نیست، داستانی که همین گوشه و کنار، حوالی خانه من و شما، زیاد اتفاق می‌افتد. شاید هم اصلاً همین‌جا در خانه خودمان هم نمونه‌اش را دیده باشیم.

  «حامد، وقتی عصبانی می‌شود، کنترل رفتار و حرف‌هایش را از دست می‌دهد. او همسرش را دوست دارد و نقش یک مرد خانواده را از پدرش آموخته است؛ پدرش مردی بود که محبتش را در انارهایی نشان می‌داد که صندوق‌صندوق برای خانه می‌خرید؛ چون حا‌ج‌خانم، عاشق انار بود، اما هیچ‌وقت این را به زبان نمی‌آورد. حامد در چنین خانه‌ای بزرگ شده و حالا چند سالی است که خود مرد خانواده شده است. زنش را خیلی دوست دارد، اما ابراز آن برایش سخت است؛ مخصوصاً وقتی دعوایشان می‌شود، آ‌‌ن‌وقت است که حرف‌هایی را می‌گوید که نباید! این‌بار هم دعوایشان بالا گرفت و مریم هم برای جا نماندن از قافله، جواب حامد را داد. حامد بعد از توهین کردن، از خانه خارج شد و به خیابان پناه برد. مریم چندساعتی را در خانه تنها بود، مدام فیلم دعوایشان را از ابتدا تا انتها نگاه کرد. حرف‌های تلخی که همسرش به او گفته بود را دوره کرد و هر بار بیش‌تر از بار قبل، عصبانی و دل‌شکسته شد. او تقریباً بیست بار حرف‌های حامد و مخصوصاً ناسزایی که گفته بود را تکرار کرد. حال او زنی بود که بیست بار همسرش به او توهین کرده است.

  از آن‌طرف حامد کمی در خیابان‌ها راه رفت و فکر کرد. پیش خود به این نتیجه رسید که زیاده‌روی کرده و بازهم مثل همیشه عصبانیتش بیش‌ازحد بوده است. تصمیم گرفت که برگردد، اما هرچه کرد نتوانست مانند فیلم‌ها یک دسته‌گل بخرد و به خانه بیاید. او برگشت و اثری از پشیمانی در صورتش نبود، اما با ورودش به خانه، سلام کرد. مریم جواب او را نداد. حامد وارد آشپزخانه شد و گفت: “شام چی داریم؟”‌ این بدترین حرفی بود که مریم می‌توانست بشنود. پیش خود گفت: “به من توهین کرده، خانه را ترک کرده و توقع شام هم دارد؟”‌»

  همین‌جا داستان را نگه دارید. اگر حامد فقط می‌خواست شام بخورد، می‌توانست بیرون از خانه بهترین غذاها را پیدا کند. او این کار را نکرد، چون می‌خواست هرچه زودتر به خانه برگردد و آشتی کند، اما حامد نیاموخته است که برای آشتی‌کردن باید از چه جملاتی استفاده کند.

  “شام چی داریم”‌ یعنی: متأسفم که عصبانی شدم، فریاد زدم، توهین کردم و خانه را ترک کردم. بیا فراموش کنیم و بگو شام چی داریم؟

  برعکس این داستان هم اتفاق افتاده است. وقتی مریم مقصر بوده و با حامد تماس گرفته و جای عذرخواهی گفته است: “موقع برگشت حتماً نان بخر!”‌

  این “نان بخر”‌ یعنی: من اشتباه کردم، زودتر بیا خانه که منتظرت هستم.

  هرچند این‌طور دوپهلو حرف ‌زدن، کار طرف مقابل را سخت می‌کند، اما باید در زندگی مشترک، معنی«شام چی داریم» و «نان بخر»های همسرمان را بدانیم. گاهی برخی نشانه‌های خیلی ساده یعنی بیا آشتی کنیم. در موقع دعوا باید به دنبال بهانه‌ای برای آشتی‌کنان باشیم. طول‌کشیدن قهر ، می‌تواند به روابط همسران آسیب جدی برساند. کافیست وقتی حامد می‌گفت شام چی داریم؟ مریم جواب می‌داد: “شام نداریم، اما الان یه چیزی درست می‌کنم.”‌ ممکن بود این جواب، شوهر کمی تا قسمتی لجباز را آرام کند تا جایی که بگوید پشیمان است.

  آشتی‌کردن، یک مهارت بسیار مهم برای حفظ زندگی زناشویی در مواقع بحران است. باید این مهارت را بیاموزیم تا با قهرهای طولانی، زندگی را به سمت سردی پیش نبریم.

  چند پیشنهاد ساده در موقع قهر کردن با همسر مخصوص شما
  - زندگی یک فیلم خانوادگی نیست، گاهی این‌که توقع داشته باشیم همسرمان مثل شخصیت فلان سریال در هنگام دعوا برایمان نامه عاشقانه بنویسد، خیلی اشتباه است. بپذیریم که زندگی واقعی و خصوصیات همسرمان، آن چیزی است که باید با آن زندگی کنیم، نه رویاهای دوران نوجوانی.

  - اگر بخواهیم منتظر پیش‌قدم شدن همسرمان بشویم شاید کار از کار بگذرد. اگر زمان دعوا طولانی شد، باید ببینیم درازای چیزی که به دست می‌آوریم چه چیزی را از دست می‌دهیم.

  - یادتان باشد شما به‌زودی باهمسرتان آشتی می‌کنید، اما تصویری که از او در هنگام ناراحتی در ذهن دیگران می‌سازید، هرگز فراموش نمی‌شود. در زمان قهر و دلخوری با دیگران در مورد همسرتان صحبت نکنید.

  - با همسرتان صحبت کنید. از همین دلخوری پیش‌آمده، شروع کنید و از گذشته‌های دور یاد نکنید. پس از رفع دلخوری او را وادار نکنید به گناهش اعتراف کند و از شما عذر بخواهد. این امر غرورش را می‌شکند و این کار وضع را بدتر می‌کند.

  - مادربزرگم می‌گفت: زن و شوهر حتی در موقع قهر هم باید بالشتشان کنار هم باشد. هیچ‌وقت به خاطر این‌که قهر هستید، جای خوابتان را جدا نکنید. اصلاً گاهی دلخوری‌های کوچک خیلی ساده به خاطر یکجا خوابیدن برطرف می‌شود، اما دلخوری‌های ریشه‌ای را باید بعد از برطرف شدن به این روش، با گفتگوی صحیح حل کرد.

  - و در آخر این جمله مرحوم شکیبایی را در خانه‌تان عملی کنید: “چه معنی داره تو این خونه کسی با کسی حرف نزنه”‌؛ حتی در موقع دلخوری و قهر هم در حد ضرورت صحبت کنید.

  یک روش ساده برای حل همه دعواها
  مناسب ترین شیوه برای آشتی کردن و پایان دادن به مشاجره های زناشویی استفاده از روش دیالکتیک است. پیش فرض این روش آن است که یک فکر یا یک جمله هم می تواند هم درست باشد و هم غلط. به کار بردن قیدهای احتمالی مانند گاهی، برخی اوقات و… در این روش بسیار دیده می شود و از قیدهای مطلق مثل همیشه، هیچ وقت پرهیز می شود. در روش دیالکتیک، مطلق اندیشی و باید و نباید ها وجود ندارد. در دل این شیوه همدلی وجود دارد و احترام به تفاوت های فردی در آن نهفته است. این روش به ما می گوید همسر ما حتی بعد از دعوا هم انسان بدی نیست و مسلما دارای برخی ویژگی های مثبتی است که باعث برتری او نسبت به دیگران در انتخاب مان شده که می توان با تکیه روی آن خصوصیات پیشقدم آشتی کردن شد. مثلا اگر زوجی در باره مسئله پیش پا افتاده ای مثل اینکه عید امسال اول باید به خانه کدامیک از والدین بروند مشاجره کنند، به راحتی با این دیدگاه می توانند مسئله را حل کنند. مثلا عید امسال اول به منزل خانواده تو می رویم و عید سال آینده به دیدن خانواده من می رویم.
  منبع: مهرخانه / پنجره
  حسابگرانه تسبیح به دست می گیرم و از تو بی حساب روزی می خواهم!

  حسابگرانه ذکر می گویم و از تو بی حساب نعمت می خواهم؛

  حسابگرانه نماز می خوانم و روزه می گیرم و از تو بی حساب اجر می خواهم..!!

  حسابگرانه صدایت می کنم و از تو بی حساب توجه می خواهم؛

  حسابگرانه بندگی می کنم و تو را بی حساب خدا می خواهم..!!

  همه اش شد من!


  کاش می فهمیدم که همه اش باید تو باشد..!!


  +بنازم خدایی ات را که با این همه بی بندگی، خدایی ات حرف ندارد...!!

 2. ترجمه تبلیغات
 3. #2
  کارگروه تخصصی روابط عمومی و همیار کاربران
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  رشته تحصیلی
  مدیریت خانواده
  محل سکونت
  شهر باران
  ارسال ها
  11,579
  دریافت کتاب
  1
  اهدای کتاب
  0
  میزان امتیاز
  18441
  قدرت امتیاز دهی
  120

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  به نظر من پیش قدم شدن برای اشتی خیلی سخته !! بستگی به اخلاق شخص داره که بتونه معذرت خواهی بکنه یا نه .بعضی عا معذرت خواهی یک نو باختن میبینند بعضی ها معذرت خواهی شکستن غرورشون میبینند .
  ولی زیبا اینه که ادم وقتی معذرت خواهی میکنه سعی که دیگه اون رفتارشو تکرار نکنه
  فکر کنم اقایون بیشتر معذرت خواهی میکنند تا خانمها موقع دعوا ادم اگر مواظب حرف زدنش نباشه هر چیزی به فکرش بیاد به زبون بیاره و قلب طرف مقابل بشکنه اگر هزاران بار هم معذرت بخواد فایده نداره
  حسابگرانه تسبیح به دست می گیرم و از تو بی حساب روزی می خواهم!

  حسابگرانه ذکر می گویم و از تو بی حساب نعمت می خواهم؛

  حسابگرانه نماز می خوانم و روزه می گیرم و از تو بی حساب اجر می خواهم..!!

  حسابگرانه صدایت می کنم و از تو بی حساب توجه می خواهم؛

  حسابگرانه بندگی می کنم و تو را بی حساب خدا می خواهم..!!

  همه اش شد من!


  کاش می فهمیدم که همه اش باید تو باشد..!!


  +بنازم خدایی ات را که با این همه بی بندگی، خدایی ات حرف ندارد...!!

 4. #3
  مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  مکانیک
  محل سکونت
  همین نزدیکی
  ارسال ها
  3,820
  دریافت کتاب
  17
  اهدای کتاب
  4
  میزان امتیاز
  10323
  قدرت امتیاز دهی
  64

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  توی دعوا کلا ادم باید خویشتن دار باشه تا کار به جای باریک نرسه که بعدا هم عذرخواهی سخت باشه هم پذیرفتنش..

  در کل به نظر من سکوت تو اون لحظات بهترین کار هست اگر چه بعضی اوقات واقعا نمیشه سکوت کرد.

  اما برای عذر خواهی مهم اینه که چقدر طرفت رو دوست داری..اینجوری راحتتر عذر خواهی میکنی حتی اگه مقصر هم نباشی..

  بي تو از چادر گلدار بدم مي آيد
  از نگاه در و ديوار بدم مي آيد
  آنقدر دير رسيدي به شب راه آهن
  كه ز دهقان فداكار بدم مي آيد
  پدرم روضه ي رضوان به دو گندم بفروخت
  دارد از مردم بازار بدم مي آيد
  سيب از چشم درختان سپيدار فتاد
  از درختان سپيدار بدم مي آيد
  تو نباشي دگر از هر چه شبيه آب است
  به ابوالفضل علمدار بدم مي آيد  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 5. #4
  مدیر بخش هنر
  تاریخ عضویت
  Aug 2014
  رشته تحصیلی
  عمران
  محل سکونت
  زنجان
  ارسال ها
  4,751
  دریافت کتاب
  0
  اهدای کتاب
  0
  میزان امتیاز
  8087
  قدرت امتیاز دهی
  52

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  خب مشخصا تو دعوا ادم باید خویشتن دار باشه البته خیلی سخته گاهی اوقات
  ولی به نظرم هر حرفی نباید از دهن ادم در بیاد
  و برای اشتی هم ادم باید گذشت داشته باشه و پیشقدم باشه و معذرت خواهی کنه
  حالا اگه طرفش قبول هم نکرد از نظر من اشکال نداره و اینو کسر شان نمیدونم چون لااقل به وظیفه و تکلیف خودم عمل کردم
  چون فقط رفاقت ها و دوستی هاست که باقی میمونه
  حالا من شخصا اینجوریم بقیه رو نمیدونم!
  ... در حسرت دیدار تو آواره ترینم

  هر چند که تا منزل تو فاصله ای نیست ...

 6. #5
  مدیر شورای نظارت
  تاریخ عضویت
  Sep 2013
  رشته تحصیلی
  ****
  محل سکونت
  ایران
  ارسال ها
  3,475
  دریافت کتاب
  1
  اهدای کتاب
  5
  میزان امتیاز
  10147
  قدرت امتیاز دهی
  60

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  درست که باید رفتار طوری باشه که مشکلات پیش نیاد و اگر هم هست تا حد ممکن به صفر نزدیک بشه ولی به نظر من شاید بعضی اوقات حتی طرف مقابل مقصر باشه ولی تو زندگی مشترک کسی که پیش قدم میشه برای عذرخواهی برنده است تا کسی که به خودش اجازه نمیده عذرخواهی کنه

  زندگی کن
  و
  لبخند بزن

  به خاطر آنهایی که با لبخندنت زندگی می کنن.


  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  *********************************************
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  *********************************************

 7. #6
  معاون کل سایت
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  فیزیولوژی گیاهی
  محل سکونت
  مشهد
  ارسال ها
  5,219
  دریافت کتاب
  15
  اهدای کتاب
  1
  میزان امتیاز
  13369
  قدرت امتیاز دهی
  82

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
  اما برای عذر خواهی مهم اینه که چقدر طرفت رو دوست داری..اینجوری راحتتر عذر خواهی میکنی حتی اگه مقصر هم نباشی..
  دقیقا. عذرخواهی سخت نیست وقتی بدونی باعث رنجش کسی شدی که دوستش داری ... فکر نکنم خیلی در برابر کسی که از صمیم دل دوستش داری غرور معنی داشته باشه. اتفاقا برای من شیرین هم می شه وقتی اینجوری می تونم از دلش در بیارم و ارومش کنم. البته چیزی که هست ارزش این عذرخواهی ها رو باید حفظ کرد.

  در مورد دعوا و جر و بحث اول اینکه من به شخصه همیشه سعی می کنم ازش جلوگیری کنم... گاهی هم موفق بودم ولی خب بحث و دعوا اجتناب ناپذیره اونم به خاطر اختلاف نظر نه چیز دیگه... اینجا تسلط به اعصاب و گفتارمون خیلی مهمه. ممکنه چیزی بگیم که طرفمون رو به قدر برنجونیم که جبرانش سخت باشه خب نگین دیگه حرفی رو که باعث دل شکستن می شه
  دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
  بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به
  فریاد وامیدارد ...!!!
  و انسان ها ...
  فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم !

  .................................................. .................................................. ...
  ... دلگیرم ...

 8. #7
  کارگروه تخصصی روابط عمومی و همیار کاربران
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  رشته تحصیلی
  مدیریت خانواده
  محل سکونت
  شهر باران
  ارسال ها
  11,579
  دریافت کتاب
  1
  اهدای کتاب
  0
  میزان امتیاز
  18441
  قدرت امتیاز دهی
  120

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  حالا برای من این سوال پیش اومده بعضی زن شوهر ها وقتی دعوا میگیرند قهر میکنند صد در صد بعد دعواشون مرور میکنند داخا ذهنشون اون زمان خانم حق به خودش میده اقا هم حق به خودش میده یعنی هیچ کدوم حاضر نیستن کوتاه بیان
  اون زمان به نظر شما چطور باید اشتی کرد ؟؟
  حسابگرانه تسبیح به دست می گیرم و از تو بی حساب روزی می خواهم!

  حسابگرانه ذکر می گویم و از تو بی حساب نعمت می خواهم؛

  حسابگرانه نماز می خوانم و روزه می گیرم و از تو بی حساب اجر می خواهم..!!

  حسابگرانه صدایت می کنم و از تو بی حساب توجه می خواهم؛

  حسابگرانه بندگی می کنم و تو را بی حساب خدا می خواهم..!!

  همه اش شد من!


  کاش می فهمیدم که همه اش باید تو باشد..!!


  +بنازم خدایی ات را که با این همه بی بندگی، خدایی ات حرف ندارد...!!

 9. #8
  مدیر شورای نظارت
  تاریخ عضویت
  Sep 2013
  رشته تحصیلی
  ****
  محل سکونت
  ایران
  ارسال ها
  3,475
  دریافت کتاب
  1
  اهدای کتاب
  5
  میزان امتیاز
  10147
  قدرت امتیاز دهی
  60

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  هیچ دلیل منطقی وجود نداره که بعد دعوا دوباره مرورش کنیم
  مرور کردن چیزی به غیر از خراب شدن نخواهد داشت

  زندگی کن
  و
  لبخند بزن

  به خاطر آنهایی که با لبخندنت زندگی می کنن.


  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  *********************************************
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  *********************************************

 10. #9
  مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  مکانیک
  محل سکونت
  همین نزدیکی
  ارسال ها
  3,820
  دریافت کتاب
  17
  اهدای کتاب
  4
  میزان امتیاز
  10323
  قدرت امتیاز دهی
  64

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  خب اگه اینجوری فکر نمیکردن که حق با اونه که دعوا نمیشد

  در کل ادما بر اساس اعتقادات خودشون میسنجن همه چیز رو و حق رو هم بر اساس اعتقادات خودشون تعیین میکنن که ممکنه بر اساس اعتقاداتشون اشتباه انتخاب کنن...

  گفتم که اساس حل دعوا ها دوست داشتن هست..کسی که یکی رو دوست داشته باشه حالا بر اساس میزانش از حق خودشم حتی میگذره..

  بي تو از چادر گلدار بدم مي آيد
  از نگاه در و ديوار بدم مي آيد
  آنقدر دير رسيدي به شب راه آهن
  كه ز دهقان فداكار بدم مي آيد
  پدرم روضه ي رضوان به دو گندم بفروخت
  دارد از مردم بازار بدم مي آيد
  سيب از چشم درختان سپيدار فتاد
  از درختان سپيدار بدم مي آيد
  تو نباشي دگر از هر چه شبيه آب است
  به ابوالفضل علمدار بدم مي آيد  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 11. #10
  کارگروه تخصصی روابط عمومی و همیار کاربران
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  رشته تحصیلی
  مدیریت خانواده
  محل سکونت
  شهر باران
  ارسال ها
  11,579
  دریافت کتاب
  1
  اهدای کتاب
  0
  میزان امتیاز
  18441
  قدرت امتیاز دهی
  120

  پیش فرض پاسخ : چه جوری بعد از دعوا آشتی کنیم ؟(اگر نظری دارید لطفا بیان بنویسید تجربه کسب کنیم)

  من داخل این تایپک راه روش معذرت خواهی میخواستم بدونم

  بعضی ها میگن با کلمه ببخشید معذرت میخوام همه چیز زود فراموش کنید انگار نه انگار

  بعضی ها میگن برای معذرت خواهی برنامه ریزی کنید برید بیرون تا حال هواتون عوض بشه

  بعضی ها میگن باید بهش بگی دوستش داری اینها سو تفاهمه

  بعضی ها میگن باید زبون بریزی با سیاست طرف مقابل راضی کنی اشتباه کرده قانعش کنی

  خیلی ها میگن باید به جای معذرت خواهی طرف مقابل قانع کنیم عوض میشیم دیگه این حرفها بحثها تکرار نمیشه

  کلا هر ادمی نظر خاصی داره یکی میگه دوست داشتن میسنجه طرف دوست داشته باشی کوتاه میای
  ولی بعد از مدتی زندگی دوست داشتن هم عادی میشه وقتی دوست داشتن بین طرفین یه چیز عادی معمولی باشه انوقت معذرت خواهی کردن سخت میشه
  توی دوره الان متسفانه بحث وجدل بین زن شوهر ها زیاد شده اگر با معذرت خواهی مشکلشون حل میشد خب دیگه طلاق نمیگرفتن
  پس اشتی کردن معذرت خواهی اصول داره
  حسابگرانه تسبیح به دست می گیرم و از تو بی حساب روزی می خواهم!

  حسابگرانه ذکر می گویم و از تو بی حساب نعمت می خواهم؛

  حسابگرانه نماز می خوانم و روزه می گیرم و از تو بی حساب اجر می خواهم..!!

  حسابگرانه صدایت می کنم و از تو بی حساب توجه می خواهم؛

  حسابگرانه بندگی می کنم و تو را بی حساب خدا می خواهم..!!

  همه اش شد من!


  کاش می فهمیدم که همه اش باید تو باشد..!!


  +بنازم خدایی ات را که با این همه بی بندگی، خدایی ات حرف ندارد...!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. با دست خط خود در 'گوگل ترجمه' بنویسید و ترجمه کنید
  توسط M.O.B.I.N در انجمن سایر موضوعات کامپیوتر
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 21-12-2013, 14:12
 2. نکاتی مهم در مورد عوارض عطرها
  توسط M.O.B.I.N در انجمن عطر و ادکلن
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 24-09-2013, 13:10
 3. پیام خود را با آب بنویسید! +عکس
  توسط M.O.B.I.N در انجمن عکسهای جالب و گوناگون
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 13-12-2012, 10:20
 4. مقاله وقتی که کودکان مان دعوا می کنند
  توسط armanziya در انجمن کودک و نوجوان
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 24-11-2012, 00:45
 5. توصیه ای عجیب برای لاغری: بنویسید و لاغر شوید!
  توسط hilda در انجمن کاهش وزن و رژیم درمانی
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 15-01-2012, 17:24

برچسب برای این موضوع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تماس با مدیریت سایت پژوهشگران جوان ایران
جهت ارتباط با مديریت سایت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : Admin@pjiran.ir
Email : Ads@pjiran.ir
طراحي شده توسط : پژوهشگران
لينک هاي مرتبط با سایت پژوهشگران جوان

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1