با سلام حضور دوستان عزیز

بی شک در دنیای مجازی که تفاوتهای اساسی با دنیای واقعی دارد ولی برخی معیارها و ارزشهای دنیای واقعی بر آن حاکم بوده و رعایت هر چه بیشتر این ارزشها باعث رشد مجموعه‌ای نظیر سایت خواهد بود .
ارزشهایی نظیر :  • احترام قائل شدن برای حضور تک تک کاربران و علی الخصوص مدیران زحمتکش سایت
  • تلاش در جهت کیفی کردن مطالب به منظور استفاده مفید از فضای به وجود آمده برای همه دوستان
  • ایجاد جوی آرام و بدون حاشیه و امن در محیطی دوست داشتنی و جذاب برای فعالیت کاربران
  • بها دادن به فعالیتهای مفید انجام شده توسط کاربران و مدیران عزیز
  • و ...قطعا همه شما در سایت دوستانی رو می بینید که بدون کوچکترین ادعا و چشم داشتی میان و تاپیکی رو میزنن و با طرح موضوعی توسط خودشون شروع به ارسال مطالب در اون زمینه می‌کنند و یا مطلبی تخصصی و علمی میزنن و بدون اینکه کسی بهشون بگه از دانش خودشون بقیه رو بهره‌مند میکنن .

زحمات این دوستان شبیه اون باغبانی هست که میاد در یک زمین خشک و بایر شروع به کاشتن درخت و آبیاری اونها میکنه و چندین سال زحمت میشکه و اونجا رو به باغی تبدیل میکنه که رهگذران میان و از میوه‌هاش استفاده میکنن .

باغی که به وجود میاد سالهای سال با زیبایی و فضایی که به وجود میاره باعث شادی افرادی میشه که گذرشون به اونجا می افته و از سایه و میوه و طبیعت اونجا استفاده میکنن و لذت می برن .

و چه کسی میتونه با گفتن یه تشکر و خسته نباشید به اون باغبان زحماتش رو جبران کنه ؟
اینجا هم دقیقا همین حالت رو داره و هیچوقت من و سایر دوستان نمیتونیم با یه تقدیر و تشکری که جنبه مجازی داره از زحمات و تلاشها و وقت و هزینه‌ای که با دلسوزی وعلاقه خالصانه انجام شده قدردانی کنیم .
اما حداقل کار اینه که میتونیم اینو نشون بدیم زحمات دوستان رو می بینیم و قدرش رو میدونیم و براش ارزش قائلیم . این حداقل کار هست که برای تشکر کردن میشه انجام داد .
همونجور که دوستان اطلاع دارن برای اینکه مطالب تخصصی و علمی در سایت بها داده بشن تاپیکی برای نظرخواهی در این خصوص ایجاد شد تا شیوه‌های رونق مطالب علمی و مفید سایت و همینطور بها دادن بهشون مشخص بشه .
برای شروع سراغ تاپیکهایی رفتیم که به صورت دنباله دار و در موضوع خاصی نوشته شده بودن و با مطرح کردن این تاپیکها تنها خواستیم گوشه ناچیزی از زحمات نویسندگان این تاپیکا رو جبران کرده باشیم .

از اونجایی که دوستانمون در شورای نظارت همگی نظرشون بر حمایت حداکثری و همه جانبه از این فعالیتهای مفید و سازنده دوستان بود لذا با درج لینک مطالب به نویسندگان این تاپیکها امتیازی بین 500 تا 1000 تعلق میگیره که این سطح امتیاز در انجمن بی سابقه بوده و بالاترین حدی هست که تا بحال اعطا شده .

جدای از بحث امتیاز که جنبه عددی و ارزشگذاری رو از بعد فعالیت در سایت مطرح میکنه بنده به نمایندگی از مجموعه مدیریت سایت از تک تک دوستان خوبی که با ارسال مطالب مفیدشون باعث رونق سایت و ایجاد محیط علمی می‌شن صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم و به خصوص از این دوستان که تاپیکهاشون ذکر میشه کمال تشکر رو دارم و برای تک تک این عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی و طول عمر با عزت دارم .

لازم به ذکر هست که معیار انتخاب این تاپیکها بیشتر به خاطر موارد زیر بود و این روند انتخاب و اضافه شدن تاپیکهای این چنین همچنان ادامه داشته و با ذکر نام تاپیک و به روز کردن لیست این تاپیکها از زحمات دوستان تقدیر خواهد شد :


1- موضوع علمی یا ارزشی یا مفید
2- میزان حجم مطلب ارسال شده در تاپیک و انسجام مطلب
3- میزان بازدید و نمایش و پسندیده شدن تاپیک
4-ارتباط موضوع تاپیک با عنوان تالار
5-دست نوشته بودن


اما تاپیکهای منتخب و ویژه سایت که قبلا به اونها امتیاز ویژه هم تعلق گرفته و خوندنش رو به همه عزیزان توصیه می‌کنیم:
توضیح اینکه مطالبی که به صورت عمومی و توسط چندین کاربر نوشته باشن امکان اعطای امتیاز ویژه مقدور نمی‌باشد .
این تاپیک به صورت مرتب به روزرسانی شده و امتیاز ویژه هم به نویسندگان مطالب آن اهدا خواهد شد .

(‌تاپیک قفل می‌باشد )

ارادتمند تک تک دوستان
ابوالفضل