تبلیغات  ترجمه
بازی آنلاین  ترجمه پیش بینی ساخت وبلاگ

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 37

موضوع: ++ آخرین فیلمی که دیدی چی بوده؟ ++

معاون کل سایت
    رشته تحصیلی
    فیزیولوژی گیاهی
    دریافت کتاب
    15
    اهدای کتاب
    1
    میزان امتیاز
    13363
    قدرت امتیاز دهی
    82

پیش فرض ++ آخرین فیلمی که دیدی چی بوده؟ ++

سلام به دوستان عزیز.

بعد از اینکه فیلمی رو دیدین، برای اشنایی بقیه با اون فیلم، توی این تاپیک عکسی از اون فیلم، خلاصه و همچنین نظر خودتون رو در موردش بگین...

ممنونم
    دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
    بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به
    فریاد وامیدارد ...!!!
    و انسان ها ...
    فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم !

.................................................. .................................................. ...
    ... دلگیرم ...

2. ترجمه تبلیغات
    معاون کل سایت
    رشته تحصیلی
    فیزیولوژی گیاهی
    دریافت کتاب
    15
    اهدای کتاب
    1
    میزان امتیاز
    13363
    قدرت امتیاز دهی
    82

پیش فرض پاسخ : ++ آخرین فیلمی که دیدی چی بوده؟ ++

من خودم بیشتر فیلمایی که می بینم توی سینما هستش و کمتر پیش میاد تو خونه فیلمی رو ببینم. اخرین فیلمی رو هم که دیدم هیس!!! دختران فریاد نمی زنند بود.

موضوع فیلم کودک ازاری هست. تابوهایی که توی جامعه ی ما در این مورد وجود داره و فجایعی که می تونه به بار بیاره.

فیلم شجاعانه ای بود. اینکه اینقدر راحت در مورد این قضیه حرف زده بشه و جامعه رو اگاه کنه کار بزرگی بود. داستان جدید و پخته ای داشت فیلم و کلیشه توش جایی نداشت. بیننده مخصوصا اخر فیلم توی صندلیش میخکوب می شه و گاهی اشک می ریزه. من خودم که اینجوری شده بودم. بازی بازیگرای اصلی هم واقعا خوب بود. پیشنهاد می کنم فیلم رو حتما ببینید...
    فریاد وامیدارد ...!!!
    و انسان ها ...

.................................................. .................................................. ...
    ... دلگیرم ...

معاون کل سایت
    رشته تحصیلی
    فیزیولوژی گیاهی
    دریافت کتاب
    15
    اهدای کتاب
    1
    میزان امتیاز
    13363
    قدرت امتیاز دهی
    82

قاعده ی تصادف فیلمی بود نشون دهنده ی شکاف نسل ها. تفاوت دنیای پدران و مادران با جووناشون. از نظر موضوعی به نظر من جالب بود. اینکه چقدر دید جوونا با والدین و مخصوصا پدراشون فرق می کنه و جونی که دنبال علایقش می ره گاهی مجبوره جولی همه وایسته و گاهی حتی سرزنش و رونده می شه. سخت گیری هایی که زمینه ساز عدم اعتماد و دروغ توی خانواده ها می شه. کنار محتوی خوبش نکات منفی هم داشت. بازیگران فیلم حرفه ای نبودن و طبیعتا باعث ضعف فیلم می شد. حتی بعضی صحنه ها اتفاقات و حرفایی زده می شد که به رغم مثبت بودن کل محتوای داستان، اون رو لوث می کرد. تصمیماتی که نادرست بود و درست جلوه داده شد. به نظرم با وجود موضوع خوب، پختگی کافی رو برای رسوندن اون چیزی که باید رو نداشت و شاید بعضی صحنه ها هدف نویسنده ی داستان رو حتی به چالش می کشوند. می شه گفت ارزش یک بار دیدن رو داشت. بیننده رو ممکنه میخ کوب نکنه ولی شاید گاهی همدردی می کنه با درد جوونا و این نکته ی مثبتیه...
    فریاد وامیدارد ...!!!
    و انسان ها ...

... دلگیرم ...

مدیر شورای نظارت
    رشته تحصیلی
    every things
    دریافت کتاب
    4
    اهدای کتاب
    17
    میزان امتیاز
    9213
    قدرت امتیاز دهی
    67

این سریال رو به هر کسی که عاشق ژانر های درام و مبهمه پیشنهاد می کنم..
    تمام افرادی که این سریال رو براشون ریختم تا مدت ها نگاه نکردن.. اما وقتی شروع کردن شب تا صبح بیدار موندن تا اینو ببین!!!!!!
    تازه الان که منتظر فصل 5 هسستن از اول شروع کردند و دوباره دارن از فصل 1 مییبینن!!!!!

این سریال 4 فصل هست و هر فصل 22 قسمت و فصل 4 23 قسمت دارد.

خلاصه داستان:
    این سریال راجع به شهر کوچک میستیک فالز هست.. شهری که زمانی خون آشام ها در اون زندگی می کردند.
    بعد از 100 سال برادران سالواتوره بر می گیردن و یکیشون عاشق دختری به نام الینا می شه که بسیار شبیه عشق گمشده اش کاترین بوده..
    البته کاترین معشوقه هر دو تا برادر بوده! و بعد ها متوجه می شن که الینا از نسل کاترین هست.. در واقع نوه کاترین!
    داستان این سریال پیچیده از اونیه که فکر می کنین
    اگر بخوام توصیف کنم.. مثل درختی هست که هر لحظه شاخه شاخه می شه و کم کم داستان تمام مردم شهر و حتی خون آشام های اصیل و گرگینه ها به اون اضافه میشه..
    اگر این سریال رو ندیدین.. حتما ببینین.. چون تمام ژانر هایی که دنبالش می گردین تو این سریال هست..
    مبهم.. درام.. ترسناک.. اکشن.. خانوادگی.. اجتماعی..
    تمام اینا و هر چیزی که به ذهنتون میاد تو این سریال پیدا میشه

هر چی از این سریال تعریف کنم کم گفتم.. هر کسی هم دیده معتادش شده

می تونید از سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دانلود کنین.. اگر فیلتر بود به جای 5 بزنین 6 و الی آخر

بالاخره روزی فرا خواهد رسید که تو مرا خواهی شناخت ....

لینک مطالب دست نوشته خود را برای من ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]) پیام خصوصی کنید
    تا با نام خودتون در صفحه اصلی قرار گیرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ܓ♥[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ܓ♥

مدیر شورای نظارت
    رشته تحصیلی
    every things
    دریافت کتاب
    4
    اهدای کتاب
    17
    میزان امتیاز
    9213
    قدرت امتیاز دهی
    67

ژانر ترسناک هیجانی اکشن خانوادگی

این سریال و سریال خاطرات یک خون آشام پرطرفدار ترین سریال های شبکه CW هستند.

وقتی انتظار شدید سریال خاطرات یک خون آشام رو می کشیدم.. از روی بی حوصلگی به ایم سریال رو آوردم
    وقتی فصل اول رو دیدم .. به نظرم نسبت به قبلی خیلی چیپ بود و بی خود.. اما وقتی بجه اواخر فصل 2 رسیدم!!!! تااااازه فهمیدم چرا به خاطر طرفداری زیاد 8 فصل ساختن!!!!!!!!!!
    تازه فصل 9 هم تو راهه!!
    البته من تا فصل 3 دیدم.. ولی فوق العاده هست..

این سریال معرکه است اما اصلا اون اولش به نظرت نمیاد و بر عکس ... بار ها وسط یک قسمتش میگی بیخیال .. بقیش باشه برای بعدا!

8 فصل داره و هر فصل 22 قسمت.. از همون سایت فیلم خوره هم میشه دانلودش کرد..

خلاصه داستان:
    20 سال قبل دو برادر مادر خودشون رو در یک آتش سوزی در اتقاق بردار کوچکتر که 6 ماهش (سمی) بوده، از دست میدن..
    و این آتش سوزی مرموز باعث می شه تا پدر خانواده به یک شکارچی شیطان تبدیل بشه و پسر بزرگش (دین) رو هم به دنبال راه خودش می کشونه..
    به دنبال همه اینا بعدها می فهمین که سمی همون زمان که مادرش مرده یک نیروی شیطانی بهش داده شده که گاهی نمی تونه باهاش مقابله کنه..
    در صورتی که دین و پدرش و حتی خود سمی در راه مبارزه با شر می جنگند..
    پیشنهاد می کنم این سریال رو ببینین... خیلی باحاله.. اینقدر صحنه هاش تو هیجان می برتت که چشم از صفحه بر نمی داری

لینک مطالب دست نوشته خود را برای من ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]) پیام خصوصی کنید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ܓ♥[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ܓ♥

کاربر آشنا
    رشته تحصیلی
    مكانيك سيالات
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    199
    قدرت امتیاز دهی
    5

خب من که بعلت مشغله کاری نمیتونم برم سینما و آخرین فیلمی هم که دیدم اسمش ذرست یادم نیست و اصلا جالب نبود (Pulp Flictionیا یه چیزی تو این مایه ها) ولی قبل از اون فیلم Memento رو دیدم که خیلی فیلم سنگینیه منظورم و با یکبار دیدن نمیشه فهمیدش و پره از معانی فلسفی (البته به نظر من) با اونکه زیاد نفهمیدمش ولی دوست دارم یکبار دیگه نگاش کنم . یک سکانس داره که خیلی توجهم رو جلب کرد پسره نمیتونه هیچ چیز در حافظه کوتاه مدتش نگه داره (یک فیلم ایرانی هم با این مضمون داریم که اسمش یادم نیست ولی اون بیشتر جنبه طنز داره)ولی میخواد انتقام کسایی که همسرش رو به قتل رسوندن بگیره و در این راه یک دختر ازش سوء استفاده میکنه (البته برای اینکه کاری رو که میکنه فراموش نکنه یا ازش عکس میگیره یا یادداشت میکنه یا روی بدنش خالکوبی میکنه)و اما سکانسی که دختره خیالش راحته که هیچی تو ذهن پسره نمیمونه کلی به پسره و عشقش ناسزا میگه بعد میره تو ماشین و برمیگرده و پسره هیچی یادش نیست .....
    اگه به فیلمهایی که غیر از معنای ظاهریشون یک معناهای دیگه ای هم از عمقشون میشه در آورد و فکر کرد پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو ببینین و در موردش بحث کنین ...
    ویرایش توسط mansour : 14-08-2013 در ساعت 13:58

مدیر سابق بخش هنر
    رشته تحصیلی
    صنایع دستی
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    3973
    قدرت امتیاز دهی
    32

تو این هفته زیاد فیلم نگاه کردم
    اولیش یکی میخواد باهات حرف بزنه
    بعدیش خوابم می اد
    ولی خدایی اینقدر فکرم مشغول بود نفهمیدم این اخر خوابم می اد چی شد

همکار سایت
    رشته تحصیلی
    ............................
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    1615
    قدرت امتیاز دهی
    12

بووسه شیطنت آمیز.......... یه سریال 16 قسمتی کره ای هستش... زیاد جالب نبود ودبیرستانی بود... چون خودم دانلودش کرده بودم مجبور شدم ببینمش... دیگه قصه داستان هم عشقولانگی یه دختر به یه پسر تو دبیرستان بود

کافی بود توضیحات؟
    ویرایش توسط nedashiva : 14-08-2013 در ساعت 22:26

مدیر شورای نظارت
    رشته تحصیلی
    every things
    دریافت کتاب
    4
    اهدای کتاب
    17
    میزان امتیاز
    9213
    قدرت امتیاز دهی
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط negar68 نمایش پست ها
    تو این هفته زیاد فیلم نگاه کردم
    اولیش یکی میخواد باهات حرف بزنه
    بعدیش خوابم می اد
    ولی خدایی اینقدر فکرم مشغول بود نفهمیدم این اخر خوابم می اد چی شد
    لطفا پستتتون رو ویرایش کنین و یه توضیح هم راجع بهش بذارین..
    خوابم میاد هم خیلی بی خوده.. آخرش میره به خواب ابدی

نقل قول نوشته اصلی توسط nedashiva نمایش پست ها
    بووسه شیطنت آمیز

معاون کل سایت
    رشته تحصیلی
    فیزیولوژی گیاهی
    دریافت کتاب
    15
    اهدای کتاب
    1
    میزان امتیاز
    13363
    قدرت امتیاز دهی
    82

دهلیز :

از نظر موضوعی به گذشت و قصاص می پردازه این فیلم. ولی خی چیز جدیدی برای ارائه نداره. همون چیزهایی که قبلا خیلی از فیلم های دیگه هم نشون دادن و بهشون پرداختن. دو تا نکته ی جانبی که توی فیلم می شه بهش پرداخت یکی بحث نتایج عصبانیت آنی و مشکلات بعد از اونه که می تونه یه بحث کوچیک باعث بشه دو تا خانواده بدبخت بشن و یک ادم از بین بره و نکته ی دوم که از دید من و برای من بهترین بیان رو داشت حسرت بود. حسرت چیزایی که گاهی برای اتفاقاتی خیلی پیش پا افتاده یه ادم می تونه داشته باشه... درد رو می شه اون سکانس حس کرد. بازی بازیگران هم خوب بود. رضا عطاران که برخلاف همیشه یک نقش کاملا جدی رو داره و هانیه توسلی هم بازی مثل همیشه ش رو ارائه می ده و پسر کوچولوی شیرینی که نقش پسرشون رو داره شاید رکن اصلی فیلم بود و بار بزرگی از بازی فیلم رو به عهده داشت و خیلی هم عالی بود....
    فریاد وامیدارد ...!!!
    و انسان ها ...

... دلگیرم ...

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
تماس با مدیریت سایت پژوهشگران جوان ایران
جهت ارتباط با مديریت سایت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : Admin@pjiran.ir
Email : Ads@pjiran.ir
طراحي شده توسط : پژوهشگران
لينک هاي مرتبط با سایت پژوهشگران جوان

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1