معرفی انواع کیبورد های KORG
Korg pa-800 :


یک کیبورد بسیار استثنائی و فوق العاده! گروه ایران -کورگ برای اولین بار در ایران ویژگی های این کیبورد را در 25 صفحه ترجمه کرده است که در مجله ما( شماره های 02 و 03 و 04 ) درج خواهند شد.
حتما این مجله را از سایت دانلود کرده و مطالب این کیبورد را در آن بخوانید.


KORG Pa1X

این کیبورد دارای کیت های ریتم سازی بسیار متنوع و قوی می باشد - در ساخت هر ریتم می توان از 2 کیت استفاده کرد - دارای کوانتایز اتوماتیک ریتم سازی می باشد - دارای صدای تقریبا خام می باشد - دارای جای سی دی و دیسکت می باشد - قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد - بسیار مناسب برای آهنگ سازی و در کل یکی از بهترینها در دنیا می باشد.




korg pa80

کیبوردی با ریتم سازی قوی و آسان است - برای استفاده در مجالس بسیار مناسب است - کوانتایز قوی برای ریتم سازی دارد - صداهای زیبا یی دارد و در کل یک کیبورد مناسب برای مجالس و یا استفاده ی شخصی می باشد.البته استفاده در آهنگسازی را هم نباید فراموش کرد! the Best keybord



کیبوردی با صداهای زیبا و ریتم خوب می باشد - دارای جای دیسکت می باشد - کیت های ریتم سازی خوبی دارد - در بسیاری از موارد بعد از چند ساعت کار کردن هنگ می کند که این امر اشتباه است در مجالس استفاده می شود - ریتم های ساخته شده بر روی pa80 را هم می تواند پخش کند ( البته باید فلش روی آن نصب کرد) می توانید با گذاشتن دستگاه فلش خوان آنرا تبدیل به pa80 کنید که بسار کار بهتر می شود !! در کل قیمتش نسبت به کارائی اش خیلی خوب است . من خودم این کیبورد را تجربه کرده ام اما نه ساده فلش خور. به شما توصیه می کنم اگر قادر به خرید pa80 نیستید pa50 بهترین گزینه برای خرید است.


[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]