سلام مهمان گرامی؛
برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست
از طريق این لینک عضو شوید.
جزیره سبز پیش بینی لیگ برتر سایت علمی پژوهشگران جوان ایران کارگاه مقاله نویسی isi

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 32
Like Tree46پسندیده شده

موضوع: پایان نامه ام : مقایسه پروتکل های مسیریابی AODV,DSR,OLSR در شبکه های اقتضائی متحرک (MANET) با نرم افزار شبیه سازی OPNET

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    سواد خواندن و نوشتن
    تشکر شده 3,812 بار در 1,331 پست
    اهدای کتاب
    341
    حالت من
    Darammimiram
    میزان امتیاز
    2698
    قدرت امتیاز دهی
    20

پیش فرض پایان نامه ام : مقایسه پروتکل های مسیریابی AODV,DSR,OLSR در شبکه های اقتضائی متحرک (MANET) با نرم افزار شبیه سازی OPNET

چکیده :
    ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي اقتضائی ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﺮاي ﻣﺴﻴﺮﻳﺎﺑﻲ از ﻫﻴﭻ ﻋﻨﺼﺮ ﻛﻤﻜﻲﺷﺒﻜﻪاي اﺳﺘﻔﺎده ﻧﻤﻲﻛﻨﻨﺪ ، ﺑﻠﻜﻪ در اﻳﻦ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎ ﺧﻮد ﮔﺮه ﻫﺎي ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻨﺪه در ﺷﺒﻜﻪ وﻇﻴﻔﻪ ﻣﺴﻴﺮﻳﺎﺑﻲ ﺷﺒﻜﻪ را ﺑﻪ ﻋﻬﺪه دارﻧﺪ. این شبکه‌ها شامل مجموعه‌ای از گره‌های توزیع شده‌اند که بدون پشتیبانی مدیریت مرکزی ، یک شبکه موقت را می‌سازند و با همدیگر به طور بی سیم ارتباط دارند. طبیعی‌ترین مزیت استفاده از این شبکه‌ها عدم نیاز به ساختار فیزیکی و امکان ایجاد تغییر در ساختار مجازی آنهااست. مهم ترین ویژگی این شبکه‌ها وجود یک توپولوژی پویا و متغیر می‌باشد که نتیجه تحرک نودها می‌باشد. نودها در این شبکه‌ها به طور پیوسته موقعیت خود را تغییر می‌دهند که این خود نیاز به یک پروتکل مسیریابی که توانایی سازگاری با این تغییرات را داشته، نمایان می‌کند. این ویژگی‌های خاصی که دارند ، پروتکل‌های مسیریابی و روشهای امنیتی خاصی را می‌طلبد و از چالش‌های امروز این شبکه ها می باشد. تاکنون پروتکل های مسیریابی زیادی برای شبکه های اقتضایی پیشنهاد شده است. هدف از طراحی این پروتکل ها کمینه سازی یک یا چند عامل محدود کننده راندمان شبکه مثل محدودیت توان عملیاتی گره ها ، سربارهای کنترلی و سربارهای پردازشی است . شبیه سازها از ﻟﺤـﺎظ ﮔﻮﻧـﺎﮔﻮﻧﻲ متعدد ﻣﻲﺑﺎﺷﻨﺪ و ﻫﺮﻛﺪام از آﻧﻬﺎ ﻣﺤﺎﺳﻦ و ﻣﻌﺎﻳﺒﻲ را ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه دارﻧـﺪ که یکی از این شبیه سازهای ﻣﻌـﺮوفOPNET نام دارد . با توجه به اهمیت موضوع مسیریابی در شبکه های اقتضائی متحرک ، در این پایان نامه سه پروتکل متداول مسیریابی در محیط شبکه اقتضائی متحرک مقایسه شده و نتایج آن با پارامترهای میزان تاخیر ، میزان سربار ، بار شبکه و توان شبکه بدست آمده است . محیط شبکه اقتضائی شامل 20 نود متحرک بوده و برای مقایسه پروتکل ها در مواجه با تغییرات ، پنج محیط دیگر با نود های متحرک و شرایط مختلف نیز پیاده سازی شده و شبیه سازی بر روی آن اجرا گردیده است . در این شبیه سازی با شرایط و پارامترهای خاص آن ، درمجموع پروتکل OLSR عملکرد بهتری داشت ولی با توجه به شرایط و مقتضیات ، هر کدام از این پروتکل ها در جایگاه خود مورد بهره برداری قرار می گیرند و ممکن است در شرایط دیگری نتایج مختلفی بدست آید .
    چون یکم حجمش بالا بود دو قسمتش کردم . هر دو قسمت را دانلود کنید و بعد فایل PDF را ببینید . ان شاء الله که مفید واقع شود .

خواهشا هر دو فایل را دانلود کنید تا بتوانید فایل پی دی اف را مشاهد نمائید . باید هر دو دانلود شود .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر مشکلی بود ، بفرمایید تا لینکش را اصلاح کنم .
    ویرایش توسط Tanha.Dar.Ghabr : 14-02-2013 در ساعت 20:23 دلیل: اصلاح لینک
    Admin ، Moh@mmad ، O X Y G E N و 8 نفر دیگر پسندیده اند
    خطابه غدير : قال رسول الله (ص ) : فليبلغ الحاضر الغائب و الوالد الولد الي يوم القيامه

رندي و قلندري و عرفان بازي ..... عنوان جهالت است و هزيان بافي
    بگذر زنشان و نام و عنوان ولقب ..... گر داده خدا به تو ضميري صافي

ایمان آن است که راستی را برگزینید که زیانی که به تو رسد بر دروغی است که تو را سود رساند و گفتارت بر کردارت نیفزاید و هر چه از دیگری می گویی ترس از خدا در دلت آید .

این روزها عجیب خواهانم
    آری ...خواهان
    مرگ !
    قبری که چشم انتظارم است و من بی صبرانه مشتاق اویم !

2. 13 کاربر از پست مفید Tanha.Dar.Ghabr تشکر نموده اند:

3. پیش بینی لیگ برتر
    دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    سواد خواندن و نوشتن
    اهدای کتاب
    341
    حالت من
    Darammimiram
    میزان امتیاز
    2698
    قدرت امتیاز دهی
    20

پیش فرض پاسخ : پایان نامه ام : مقایسه پروتکل های مسیریابی AODV,DSR,OLSR در شبکه های اقتضائی متحرک (MANET) با نرم افزار شبیه سازی OPNET

این هم لینک PDF ، پاورپوئینتش . اگر خواستید ببینید . حدود 170 تا اسلاید است . البته خلاصه مطالب بالا می باشد و همچنین نتایج پروژه که خوب ، خیلی زیاد است . البته به صورت PDF می باشد .

ویرایش توسط Tanha.Dar.Ghabr : 15-10-2012 در ساعت 15:35 دلیل: اصلاح لینک
    Admin ، O X Y G E N ، yase khosh boo و 3 نفر دیگر پسندیده اند
    خطابه غدير : قال رسول الله (ص ) : فليبلغ الحاضر الغائب و الوالد الولد الي يوم القيامه

ایمان آن است که راستی را برگزینید که زیانی که به تو رسد بر دروغی است که تو را سود رساند و گفتارت بر کردارت نیفزاید و هر چه از دیگری می گویی ترس از خدا در دلت آید .

این روزها عجیب خواهانم
    آری ...خواهان
    مرگ !

5. 10 کاربر از پست مفید Tanha.Dar.Ghabr تشکر نموده اند:

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    10
    قدرت امتیاز دهی
    0

پیش فرض پاسخ : پایان نامه ام : مقایسه پروتکل های مسیریابی AODV,DSR,OLSR در شبکه های اقتضائی متحرک (MANET) با نرم افزار شبیه سازی OPNET

سلام من تازه توی این سایت عضو شدم. خیلی دوست دارم پایان نامت رو بخونم و ازت کمک هم بگیرم. نتونستم دانلودش کنم. میشه برام ایمیلش کنی و شماره همراهت رو هم برام ایمیل کنی؟ ممنون
    ایمیل من samira.tabandeh@yahoo.com هستش.

7. 4 کاربر از پست مفید samira.tabandeh تشکر نموده اند:

مدیر سابق شورای نظارت
    رشته تحصیلی
    . . .
    تشکر شده 13,420 بار در 5,605 پست
    اهدای کتاب
    0
    حالت من
    Ashegh-shodam
    میزان امتیاز
    6461
    قدرت امتیاز دهی
    54

درود

لینک دانلود خراب هست لطفا اصلاح بشه

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    آسمـــان اینجـــا آبـــی سـتـــ.. !

مـــن بیــن غـــریبـــه هـــا نیستـــم..

همـــه آشنـــاینــد!

میـــدانـــی..؟

پـــوسیــده اســتـــ...

دلـــــم بیــن همـــه آشنـــایـــانـــ غـــریبـــه..!

احســـــاس حبــــاب را حــــالا میفهمـــم..

وقتـــی روی آب نگــــران تـــرکیـــدن اسـتـــ ...

9. 3 کاربر از پست مفید hilda تشکر نموده اند:

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    سواد خواندن و نوشتن
    اهدای کتاب
    341
    حالت من
    Darammimiram
    میزان امتیاز
    2698
    قدرت امتیاز دهی
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط samira.tabandeh نمایش پست ها
    سلام من تازه توی این سایت عضو شدم. خیلی دوست دارم پایان نامت رو بخونم و ازت کمک هم بگیرم. نتونستم دانلودش کنم. میشه برام ایمیلش کنی و شماره همراهت رو هم برام ایمیل کنی؟ ممنون
    ایمیل من samira.tabandeh@yahoo.com هستش.
    سلام
    با تشکر از شما .
    لینک دانلود اصلاح شد..
    خواهشا اگر ممکن است ، اگر سوالی ، مشکلی هست ، همین جا مطرح نمائید . دوستان زیادی با معلومات و دانش خیلی بیشتر از من اینجا هستن که شما را راهنمایی می نمایند . بنده کوچکتر همه هستم .
    البته برای ارسال ایمیل مشکلی نیست . من برایتان ایمیل می کنم . در مورد شماره همراه هم معذورم . به دلایل شخصی شماره همراه به کسی نمی دهم . ان شاء الله که شما جواب های سوالاتتان را در اینجا یا از طریق ایمیل می گیرید و مشکلی نیست .
    ان شاء الله موفق و موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hilda نمایش پست ها
    درود

لینک دانلود خراب هست لطفا اصلاح بشه

Tanha.Dar.Ghabr
    سلام
    با تشکر از تذکر و توجه شما
    ممنون
    hilda و sayide پسندیده اند

این روزها عجیب خواهانم
    آری ...خواهان
    مرگ !

11. 4 کاربر از پست مفید Tanha.Dar.Ghabr تشکر نموده اند:

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    10
    قدرت امتیاز دهی
    0

خیلی ممنون
    استفاده کردم عالی بود.

13. 2 کاربر از پست مفید mohammadr1261 تشکر نموده اند:

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    computer
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    10
    قدرت امتیاز دهی
    0

سلام ممکنه فایلword یا پاور پوینتشو برام ایمیل کنی .
    ممنون میشم ازت به امید موفقیت های بیشتر
    hamed_m860@yahoo.com

15. 2 کاربر از پست مفید hamed dj تشکر نموده اند:

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    سواد خواندن و نوشتن
    اهدای کتاب
    341
    حالت من
    Darammimiram
    میزان امتیاز
    2698
    قدرت امتیاز دهی
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed dj نمایش پست ها
    سلام ممکنه فایلword یا پاور پوینتشو برام ایمیل کنی .
    ممنون میشم ازت به امید موفقیت های بیشتر
    hamed_m860@yahoo.com
    با عرض سلام
    اگر می خواهید یک سری منابع می توانم به شما دهم ولی از دادن اصل پایان نامه معذورم
    هر کمکی خواستی من در خدمت شما هستم ولی خواهشا این را از بنده نخواهید
    اگر خواستی تو یاهو پیام بزار یا اگر منبع می خواستی بگو ، من در حد توان برایتان می فرستم یا کمکت می کنم
    ان شاء الله موفق و موید باشید
    یا علی

این روزها عجیب خواهانم
    آری ...خواهان
    مرگ !

17. 2 کاربر از پست مفید Tanha.Dar.Ghabr تشکر نموده اند:

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    10
    قدرت امتیاز دهی
    0

سوال پاسخ : پایان نامه ام : مقایسه پروتکل های مسیریابی AODV,DSR,OLSR در شبکه های اقتضائی متحرک (MANET) با نرم افزار شبیه سازی OPNET

سلام
    دوست عزیز من می خوام پایان نامه برای ارشد بنویسم و موضوعم مسیریابی در شبکه های MANET است . می شه لطف کنی منابعی رو که تو پایان نامه ات استفاده کردی رو برام بفرستی . با این کار کمک بزرگی به من می کنی . اگر امکانش هست پروپزالت رو هم برام بفرست . من اصلا با نوشتن پروپزال آشنایی ندارم و فقط می خوام نوع نوشتنش رو یاد بگیرم . خواهش می کنم هر نکته ای رو که می دونی به منم انتقال بده بسیار ممنون می شم اگه این کار رو بکنی .
    با تشکر از شما
    این هم ایمیل منه : vakili@dr.com

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    sayide پسندیده است

19. 4 کاربر از پست مفید mehdivakili تشکر نموده اند:

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    سواد خواندن و نوشتن
    اهدای کتاب
    341
    حالت من
    Darammimiram
    میزان امتیاز
    2698
    قدرت امتیاز دهی
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdivakili نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من می خوام پایان نامه برای ارشد بنویسم و موضوعم مسیریابی در شبکه های MANET است . می شه لطف کنی منابعی رو که تو پایان نامه ات استفاده کردی رو برام بفرستی . با این کار کمک بزرگی به من می کنی . اگر امکانش هست پروپزالت رو هم برام بفرست . من اصلا با نوشتن پروپزال آشنایی ندارم و فقط می خوام نوع نوشتنش رو یاد بگیرم . خواهش می کنم هر نکته ای رو که می دونی به منم انتقال بده بسیار ممنون می شم اگه این کار رو بکنی .
    با تشکر از شما
    این هم ایمیل منه : vakili@dr.com
    با سلام خدمت شما دوست گرامی
    ان شاء الله که حالتان خوب است . در مورد منابع باید بگویم من خیلی سرچ کردم و از لحاظ محتوای فارسی متاسفانه اگر دنبالش هستی خیلی کم است ولی منابع انگلیسی .....
    در مورد منابع خیلی وقت گذاشتم و فکر می کنم بالای 400 مگابایت مطلب جمع آوری کردم . همچون فایل های ورد ، اسلاید و پی دی اف
    مقاله و پایان نامه های انگلیسی و ....
    اگر کمی وقت بگذاری و سرچ کنی به خیلی از این منابع دست رسی پیدا می کنی . ولی من برای شما چند تا که فکر می کنم خیلی بدرد می خورد برایتان به ایمیلتان می فرستم .
    در مورد پروپزال نوشتم هم که راحت است . فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد . البته این را بگویم این پایان نامه کارشناسی است ولی کلا ابتدا نام کامل پروژه را به فارسی و انگلسی می نویسید . کلمات کلیدی که در پروژه به کار برده می شود را انتخاب می کنید و چند تایی از مهمترین آن ها را می نویسید و بعد هم در مورد محتوای کلی پرژه ، اهداف آن ، ارزیابی خودتان و اهمیت موضوع...، مراجع و .... مطالبی به اختصار بیان می نمایید ....
    راستش در دانشگاه ها فرمش فرق می کند ، ولی در حال کلی همین مباحثی که شما می خواهید راجبه موضوع تحقیق کنید را به اختصار بیان می کنید . البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که هر آنچه در اینجا می نویسید بدا باید از آن دفاع کنید و توضیح دهید
    این دیگر به دانشگاه و استاد و ..مربوط می شود ...چون متاسفانه .....( همان بهتر وارد این مباحث نشوم )
    به هر حال در حالت کلی شما اگر خودتان این موضوع را انتخاب کردید ، یک اشراف کلی روی این موضوع دارید . شما فقط می خواهید تحقیق کنید یا با نرم افزار خاصی هم می خواهید کار کنید ؟

یک مطلب خیلی مهم دیگر :
    خواهشا دوستان وقتی به بنده ایمیل می زنند فقط به یک طریقی می خواهند فایل ورد را بگرند ..اصلا موضوع و ..برایشان مهم نیست
    چه عناوینی هم به کار می گیرند که من اینجا دیگر ذکر نمی کنم که فقط مایه تاسف است .مخصوصا این آخرین نفر که عینا می خواست به یک طریقی عین شبیه سازی را انجام دهد که همین پروژه با همین نتایجش را تحویل استادش دهد !!!!!
    sayide پسندیده است

این روزها عجیب خواهانم
    آری ...خواهان
    مرگ !

21. 3 کاربر از پست مفید Tanha.Dar.Ghabr تشکر نموده اند:

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین