تبلیغات ترجمه
 تبلیغات ترجمه پیش بینی ترجمه

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا

 1. #1
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا


  تیم ملی والیبال ایران نخستین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک را با پیروزی قاطع برابر کره جنوبی آغاز کرد.
  سومین دیدار روز نخست مسابقات والیبال انتخابی ژاپن امروز جمعه میان دو تیم ملی ایران و کره جنوبی در سالن مترو پولیتن توکیو برگزار شد که طی آن ملی پوشان کشورمان در سه گیم پیاپی حریف خود را شکست دادند.

  در این دیدار تیم ملی کشورمان با نتایج (25 بر 17)، (25 بر 18) و (25 بر 16) کره جنوبی را شکست داد.
  ملی پوشان والیبال ایران دیدار امروز را خوب آغاز کردند و حریف را تحت تاثیر عملکرد خوب خود قرار دادند. بازیکنان ایران با سرویس‌های هدفدار امتیازات خوبی گرفتند و با دفاع محکم روی تور هم کمتر اجازه‌ای به حریف دادند تا صاحب امتیاز شود. در کوارتر نخست "پارک کی‌وون" سرمربی کره جنوبی با تعویض‌های متوالی سعی داشت جریان بازی و سرویس را از گردونه کار ایران خارج کند اما در نهایت شاگردانش در این کوارتر نتیجه را واگذار کردند.
  پیشروی بازیکنان ایران در گیم دوم هم طوری بود که وقتی اولین وقت استراحت در این گیم برای دو تیم لحاظ شد تیم ایران با چهار اختلاف امتیاز از حریف جلوتر بود. دفاع خوب بازیکنان ایران در این گیم مهاجمان کره را آزار داد. ضمن اینکه دریافت‌های اول بی نقص مقابل سرویس‌های بازیکنان کره‌ای کمک کرد تا بازیکنان کشورمان امتیازات خود را بیشتر کنند.
  در جریان گیم دوم بازیکنان جوان و کم تجربه ایران مانند امیر غفور و فرهاد قائمی همچون گیم اول در حد دیگر ملی پوشان ایران در کسب امتیازات متوالی موثر کار کردند البته دو اشتباه حمزه زرینی و علیرضا نادی در دفاع و سرویس، فرصت کسب امتیاز را در اختیار کره‌ای‌ها قرار داد اما در پایان باز هم این شاگردان ولاسکو بودند که برنده از زمین خارج شدند.
  سرمربی وطنی کره جنوبی در طول گیم سوم هم جا به جایی‌های محسوسی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد اما نتوانست مانع از بازی خوب تیم ایران شود که 7 سال پیش در چارچوب همین مسابقات هدایت آن را برعهده داشت. در این گیم هم دفاع محکم، سرویس‌های هدفمند و حتی دریافت‌های کم اشتباه که زمانی یکی از ضعف‌های والیبال در ایران بود تیم کشورمان را تا مرز پیروزی پیش برد و بدین ترتیب تیم ملی ایران در روزی که عملکردی کم اشتباه داشت کره جنوبی را در سه گیم متوالی با شکست مواجه کرد.
  تیم ملی کره جنوبی در حالی دیدار امروز را با شکست تمام کرد که سرمربی این تیم چند هفته پیش جنگ روانی زیادی را برای دیدار با ایران به راه انداخته بود. حتی پارک کی وون پس از شکست تیمش در مسابقات قهرمانی آسیا (تهران) به حالت تهدید عنوان کرده بود که منتظر دیدار با ایران در مسابقات انتخابی المپیک است اما ولاسکو در پاسخ به همه این تهدیدها فقط عنوان کرده بود که در زمین بازی همه چیز مشخص می‌شود و امروز تیم ایران با پیروزی قاطعانه پاسخ تمام تهدیدهای کره را داد.
  پیش از دیدار امروز تیم‌های ایران و کره جنوبی، دو دیدار در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک برگزار شد که طی آن چین و استرالیا با نتیجه مشابه 3 بر صفر به ترتیب پورتوریکو و ونزوئلا را شکست دادند.
  در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک تیم ملی والیبال ایران فردا شنبه برای برگزاری دومین دیدار به مصاف چین می‌رود. مسابقات والیبال انتخابی ژاپن تا بیست و یکم خرداد در توکیو پیگیری می شود.

  در پایان این رقابت‌ها تیم قهرمان و بهترین تیم آسیایی سهمیه حضور در المپیک را کسب می‌کند.
 2. ترجمه تبلیغات
 3. #2
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : انتخابی المپیک : پیروزی مقتدرانه تیم ملی والیبال ایران مقابل کره جنوبی

  واليبال انتخابي المپيک - ژاپن


  ديوار چين فرو ريخت


  تیم ملی والیبال صبح امروز در دومین مسابقه خود در رقابت‌های انتخابی المپیک برابر چین قرار گرفت و توانست حریف خود را از پیش‌رو بردارد.

  تیم ملی والیبال امروز در دومین مسابقه خود برابر چینی قرار گرفت که در روز اول ترکیب اصلی خود را رو نکرده بود . به هر حال شاگردان ولاسکو هرچند که گیم اول و سوم را به حریف واگذار کردند، اما در ادامه توانستند بهتر بازی کنند و در پایان با حساب 3 بر 2 حریف خود را شکست دهند. چینی‌ها برای موفقیت در این مسابقات تدارک بسیار خوبی دیده‌اند و به عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌ها برای صعود به المپیک مطرح هستند.
  در گیم نخست این مسابقه شاگردان ولاسکو بسیار خوب باز را شروع کردند، اما هرچه به پایان گیم نزدیک شدیم چینی‌ها بر توپ و میدان مسلط شدند و توانستند این گیم را با حساب 25 بر 23 به سود خود رقم بزنند.
  تیم ایران با کسب امتیاز 8 تیم‌ها را به وقت استراحت فنی اول برد که در این زمان چینی ها در امتیاز 5 مانده بودند. در ادامه مسابقه چینی‌ها اختلاف را بسیار کم کردند و با رسیدن به امتیاز 13 بر 12 به سود ایران ولاسکو را مجبور کردند تا درخواست وقت استراحت فنی کند، اما پس از این وقفه بازهم چینی‌ها بهتر بازی کردند و 16 بر 14 از ایران پیش افتادند و توانستند این اختلاف را تا پايان ادامه دهند. در امتیاز 20 بر 20 ولاسکو بازهم دو تعویض انجام داد و قرا و مهدوی را به زمین فرستاد، اما این دو بازیکن هم کاری از پیش نبردند و در پایان چینی‌ها پیروز این گیم لقب گرفتند.
  در گیم دوم بازهم این تیم ایران بود که بازی را بهتر آغاز کرد. زمانی که نتیجه بازی 3 بر صفر به سود ایران شد جیانان، سرمربی چین درخواست وقت استراحت کرد، اما این وقفه هم تاثیری در روند بازی نداشت، چراکه شاگردان ولاسکو با رسیدن با امتیاز 8 و ماندن چینی‌ها در امتیاز 3 تیم‌ها را روانه وقت استراحت فنی اول کردند.
  کسب امتیاز 8 به قدری برای ولاسکو شیرین بود که این مربی را وادار به واکنش کرد. بازی پایاپای پیش رفت و چینی‌ها توانستند مانند گیم قبل اختلاف را کمتر کنند، اما پاس دقیق معروف و ضربه تمام کننده موسوی موجب شد تیم ایران زودتر به امتیاز 16 برسد و تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم بروند.
  زمانی که 5 امتیاز اختلاف به یک رسید و نتیجه بازی 18 بر 17 به سود ایران شد، ولاسکو احساس خطر کرد و درخواست وقت استراحت کرد تا وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد شود.
  پس از پایان این وقفه غفور جای خود را به قرا داد. در ادامه این بازیکنان ایران بودند که بهتر بازی کردند و با آبشار زیبای زرینی شاگردان ولاسکو به امتیاز 21 بر 17 رسیدند تا این بار سرمربی چینی‌ها درخواست وقت استراحت کند.
  با شروع دوباره بازی چینی‌ها بازهم اختلاف را کم کردند و ولاسکو مجبور شد تا وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کند. امتیاز 24 برای ایران با اشتباه بازیکن چین هنگام زدن سرویس کسب شد و پس از آن مهدوی جایگزین معروف شد تا تیم ایران دفاعی مطمئن را داشته باشد، اما اینگونه نشد و معروف در امتیاز 21 برای چینی‌ها بازهم وارد زمین شد. ضربه تمام کننده رضا قرا پایان دهنده گیم دوم به سود ایران بود. شاگردان ولاسکو این گیم را با حساب 25 بر 21 به سود خود رقم زدند تا دو تیم برای برگزاری گیم سوم آماده شوند.
  گیم سوم بسیار نزدیک آغاز شد؛ تیم ایران با رسیدن به امتیاز 8 بر 7 تیم‌ها را روانه وقت استراحت فنی اول کرد. تعارف بازیکنان برای دریافت توپ موجب شد تا دو تیم در امتیاز 9 مساوی شوند، اما در ادامه رضا قرا امتیاز 10 را برای ایران به ارمغان آورد. یانگ می، سرویس خود را به تور زد تا امتیاز 11 به ایران برسد و پس از آن رضا قرا با زدن یک سرویس پرشی و هدفدار امتیاز 12 را برای ایران کسب کرد تا چینی‌ها درخواست وقت استراحت فنی کنند.
  امتیاز 14 برای ایران با سرویس زیبای زرینی کسب شد تا چینی‌ها همچنان در امتیاز 11 باقی بمانند. قرا در این گیم متفاوت‌تر از بازی‌های گذشته بازی می‌کرد و توانست امتیاز 15 را برای ایران به‌دست آورد. دفاع عالی چینی‌ها و زدن سرویس‌های خوب توسط آنها موجب شد تا دو تیم در امتیاز 15 مساوی شوند.
  با رسیدن به این امتیاز پوریا فیاضی وارد زمین شد. امتیاز 16 را بازیکنان چین با زدن سرویس خود به تور تقدیم ایران کردند. غفور و مهدوی در امتیاز 20 بر 18 به سود ایران وارد میدان شدند. غفور امتیاز 21 را برای ایران کسب کرد تا نتیجه بازی 21 بر 19 شود.
  دو اشتباه از سوی بازیکنان ایران موجب شد تا بازی 21 بر 21 مساوی شود و ولاسکو درخواست وقت استراحت فنی کند. اشتباه غفور که نتوانست از توپ برگشتی استفاده کند امتیاز را به چینی‌ها داد، اما در ادامه فیاضی با یک جای‌خالی بازی را 22 بر 22 کرد.
  امتیاز 23 را بازیکن 2 متر و 10 سانتی چینی‌ها کسب کرد تا معروف وارد میدان شود. از دست دادن سرویس توسط چینی‌ها بازی را 23 بر 23 کرد و در ادامه زرینی با زدن یک آبشار از پشت خط یک‌سوم بازی را 24 بر 23 به سود ایران کرد تا جیانان درخواست وقت استراحت کند.
  در امتیاز 25 بر 24 فیاضی جای خود را به قائمی داد، اما بازهم چینی‌ها توانستند بازی را به تساوی بکشانند. امتیاز 26 را چینی‌ها با زدن سرویس به دست آوردند، اما بازهم موسوی با زدن یک آبشار سرعتی بازی را مساوی کرد. چینی‌ها حرکت سرعتی موسوی را جبران کردند و به امتیاز 27 رسیدند، اما در ادامه خودشان سرویس را از دست دادند تا بازهم دو تیم مساوی شوند.
  دو تیم به امتیاز 28 رسیدند و زرینی پشت خط سرویس قرار گرفت و تور مانع رد شدن توپش شد. ماراتن دو تیم در امتیاز 29 هم مساوی شد. ریسک سعید معروف و جای خالی وی از سوی چینی‌ها برگشت داده شد و در ادامه شاگردان جیانان با حساب 31 بر 29 این گیم را به سود خود رقم زدند.
  گیم چهارم را تیم ایران با ترکیب موسوی، زرینی، قائمی، معروف، غفور، ظریف آغاز کرد. چینی‌ها دو سرویس را به خارج زمین زدند و امتیاز 5 بر 3 به سود ایران شد. زدن دو آبشار زیبا و غیرقابل مهار از قائمی نتیجه بازی را 7 بر 4 به سود ایران کرد؛ قائمی به بازی خوب خود ادامه داد تا اینکه بازی به امتیاز 8 بر 5 به سود ایران رسید و تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند.
  در این گیم غفور عملکرد خوبی نداشت بازهم چینی‌ها این بازیکن را دفاع کردند و اختلاف امتیاز به یک رسید. موسوی سرویس خوبی زد و بازی 10 بر 7 به سود ایران شد. بازی متفکرانه زرینی و سرویس عالی از غفور امتیاز 12 را برای ایران به ارمغان آورد؛ با این نتیجه جیانان درخواست وقت استراحت کرد تا مانع امتیازگیری ایران شود.
  دست پاچگی چینی‌ها و سرویس‌های خوب غفور موجب شد تا ایران به امتیاز 15 برسد، در ادامه هم چینی‌ها توپ را به تور زدند تا بازی 16 بر 9 به سود ایران شود و تیم‌ها به وقت استرحت فنی دوم بروند.
  اختلاف امتیاز به 8 رسید و شاگردان ولاسکو 18 بر 10 از حریف خود پیش افتادند و بازهم سرمربی چین درخواست وقت استراحت کرد. این وقفه‌ها هم دردی از چینی‌ها دوا نکرد و این گیم را شاگردان ولاسکو با زدن سرویس‌های هدفدار و زیبا با حساب 25 بر 15 به سود خود رقم زدند تا بازی به گیم پنجم کشیده شود.
  گیم سرنوشت‌ساز پنجم در حالی آغاز شد که چینی‌ها آغاز کننده بازی بودند و اولین سرویس را از دست دادند. بازی 3 بر 3 مساوی شد؛ امتیاز 4 را غفور برای ایران و چین کسب کرد.
  زدن آبشار دقیق امتیاز 4 را برای ایران کسب کرد و با از دست دادن سرویس چهارمین امتیاز را به چینی‌ها تقدیم کرد. ماراتن دو تیم در امتیاز 6 هم مساوی ادامه پیدا کرد تا اینکه غفور موفق شد هفتمین امتیاز را برای ایران کسب کند. نهمین امتیاز برای ایران را بازهم غفور کسب کرد تا جیانان درخواست وقت استراحت فنی کند.
  ملی‌پوشان ایران درحالی بازی را آغاز کردند که دو امتیاز از حریف خود پیش بودند و سرویس عالی قائمی موجب شد تا شاگردان ولاسکو امتیاز دهم را هم به دست بیاورند. یک دفاع خوب از چینی‌ها و در ادامه آبشار دقیق وان بازی را 10 بر 9 به سود ایران کرد، اما بلافاصله زرینی امتیاز 11 را برای ایران به ارمغان آورد.
  رالی برای کسب امتیاز 12 بسیار زیبا بود و در پایان داور با اعلام خطای تور چینی‌ها این امتیاز حساس را به ایران داد. چینی‌ها با دفاع خوب بازهم اختلاف را کم کردند و بازی 13 بر 12 به سود ایران شد و ولاسکو مجبور شد وقفه‌ای در بازی ایجاد کند. امتیاز 14 را زرینی برای ایران به ارمغان آورد و مهدوی جایگزین معروف شد تا در دفاع به ایران کمک کند و امتیاز 15 را قائمی برای ایران کسب کرد تا چین دومی قربانی ایران در راه المپیک نام بگیرد.
  با این پیروزی شاگردان ولاسکو به 2 امتیاز اکتفا کردند و چینی‌ها یک امتیاز گرفتند.
  تیم ملی ایران پس از برتری مقابل چین در فینال رقابت‌های آسیایی، نتوانست در بازی‌های جام‌جهانی حریف خود را شکست دهد و در این پیکارها به نوعی توانست انتقام شکست در جام‌جهانی را بگیرد.
  تیم‌های حاضر در مسابقات انتخابی المپیک دو روز آینده را استراحت خواهند کرد و رقابت‌ها از روز دوشنبه‌،16 خردادماه از سر گرفته خواهد شد.(فارس)
 4. #3
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : مسابقات والیبال اتخابی المپیک لندن - آسیا

  واليبال انتخابي المپيک


  ايران از استراليا شكست خورد


  جام جم آنلاين: تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های انتخابی المپیک برابر استرالیا مغلوب شد.

  تیم ملی والیبال ایران امروز در سومین مسابقه خود در رقابت‌های انتخابی المپیک برابر استرالیا قرار گرفت و نتیجه را با حساب 3 بر یک به حریف خود واگذار کرد. این بازی در حالی آغاز شد که در تمرین روز گذشته زرینی و موسوی به ترتیب از ناحیه پا و انگشت دست مصدوم شده بودند و حضور آنها در این مسابقه در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، اما با تلاش پزشک تیم این دو بازیکن به دیدار برابر استرالیا رسیدند.
  تیم ایران گیم نخست را با ترکیب معروف، قائمی، موسوی، زرینی، غفور و ظریف آغاز کرد. در این گیم ملی‌پوشان ایران در دفاع روی تور بسیار عالی ظاهر شدند بگونه‌اي كه بازی 25 بر 17 به سود ایران شد و دو تیم روانه وقت استراحت فنی اول شدند.
  گیم دوم با امتیازگیری استرالیا آغاز شد و استرالیایی‌ها توانستند با حساب 25 بر 18 این گیم را به سود خود خاتمه دهند.
  در گیم سوم بازهم امتیازگیری توسط استرالیایی‌ها آغاز شد. از دست دادن سرویس و اشتباه در دریافت‌های اول موجب شد تا بازهم سفیدپوشان استرالیا به امتیاز برسند و ايراني‌ها در پایان گیم سوم را با حساب 25 بر 18 به حریف خود واگذار کردند تا تیم‌ها برای گیم چهارم آماده شوند.
  گیم چهارم بازي نيز با حساب 25 بر 23 به سود استرالیا خاتمه پیدا کرد و به اين ترتيب ايران اولين شكست خود در رقابت‌هاي انتخابي المپيك را تجربه كرد. دیدار بعدی تیم ملی والیبال فردا از ساعت 6:30 برابر پورتوریکو انجام خواهد شد؛ پورتوریکویی‌ها از 3 مسابقه قبلی خود تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.(فارس)


 5. #4
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا

  با پيروزي بر پورتوريکو
  تيم ملي واليبال ايران همچنان اميدوار ماند

  تيم ملي واليبال ايران در چهارمين مسابقه خود در رقابت هاي گزينشي المپيک 2012لندن با نتيجه سه بر يک از سد پورتوريکوگذشت تا شکست ناباورانه مقابل استراليا راتا حدودي به دست فراموشي بسپارد.  اين مسابقه از ساعت 6:30 صبح امروز (چهارشنبه) در سالن متروپوليتن شهر توکيو برگزار شد و در پايان قرمزپوشان ايران با نتيجه سه بر يک حريف خود را شکست دادند.

  ملي پوشان ايران در اين مسابقه ست هاي اول، دوم و چهارم را با نتايج 26 بر 24، 25 بر 16 و 25 بر 20به پيروزي رسيدند و فقط ست سوم را با نتيجه 25 بر 22 به حريف واگذار کردند.

  خوليو ولاسکو در اين مسابقه بازهم کار تيم ملي را با ترکيب محمد موسوي، عليرضا نادي، فرهاد قائمي، سعيد معروف، فرهاد ظريف، امير غفور و حمزه زريني آغاز کرد.

  با اين پيروزي ايران هشت امتيازي شد و همچنان در رده سوم جدول رده بندي رقابت ها باقي ماند تا به روزهاي آينده و کسب سهميه المپيک اميدوار باشد.

  تيم ملي واليبال ايران فردا (پنجشنبه) در پنجمين مسابقه خود در اين رقابت ها از ساعت 6:30 به مصاف ونزوئلا مي رود.

  *ست نخست (ايران 26 – پورتوريکو 24)

  بازيکنان ايران که ظاهرا هنوز در شوک باخت ناباورانه ديروز مقابل استراليا بودند اين ست را با استرس زيادي شروع کردند تا اين فرصت در اختيار پورتوريکو قرار گيرد که فاصله امتيازي خود را افزايش داده و در آستانه پيروزي در اين ست قرار گيرد.

  نتيجه اين ست تا امتياز 24 بر 21 به سود پورتوريکو نيز پيش رفت، اما ناگهان روند کار به سود ايران تغيير کردوچند اشتباه از سوي بازيکنان حريف و کسب پنج امتيازپي درپي باعث ثبت پيروزي در اين ست شد.

  اميرغفور وفرهاد قائمي با کسب چهارامتياز، بهترين بازيکنان ايران در اين ست بودند.

  خوليو ولاسکو دراين ست از رضا قرا، مهدي مهدوي و پوريا فياضي به عنوان بازيکنان ذخيره استفاده کرد.

  *ست دوم (ايران 25 – پورتوريکو 16)

  دراين ست ترکيب اوليه ايران نسبت به ست قبلي تغييرکرد وفياضي و قرا جايگزين زريني و غفور شدند.

  تغييرات ولاسکو باعث شد تا درهمان آغاز ست چهارامتياز پي در پي براي ايران ثبت شود. سرمربي پورتوريکو تلاش کرد با گرفتن وقت استراحت مشکل تيم خود را حل کند اما نه تنها تغييري در روند بازي پيش نيامد بلکه اين اختلاف به تدريج بيشتر هم شد.

  عليرضا نادي و پوريا فياضي در اين ست عملکرد درخشاني داشتند و هر کدام با کسب هفت امتياز نقش مهمي در پيروزي ايران بازي کردند.

  ولاسکو در اين ست از امير غفور ومهدي مهدوي به عنوان بازيکنان ذخيره استفاده کرد که مهدوي در زمان حضورش در ميدان همچون هميشه در دفاع روي تور عملکرد خوبي داشت و دو امتياز براي ايران به دست آورد.

  *ست سوم (ايران 22 – پورتوريکو 25)

  در اين ست ولاسکو يک بار ديگر ترکيب اصلي خود را تغيير داد و علاوه بر حضور رضا قرا و پوريا فياضي به جاي حمزه زريني و امير غفور، مهدي مهدوي را هم جايگزين سعيد معروف کرد.

  ولاسکو دراين ست سعيد مصطفي وند را به عنوان بازيکن تعويضي روانه ميدان کردتا اين بازيکن نخستين حضورش در اين دوره از رقابت ها را تجربه کند.

  دراين ست روند کار متفاوت با ست نخست بود، با وجود اينکه ملي پوشان ايران از حريف خود پيش افتاده بودند،‌ولي در ادامه با چند اشتباه ست را به پورتوريکو واگذار کردند تا اين تيم نخستين ست برنده خود در اين رقابت ها را جشن بگيرد.

  غفور و معروف هم در ست سوم به عنوان بازيکنان ذخيره به ميدان رفتند.

  *ست چهارم (ايران 25 - پورتوريکو 20)

  در اين ست ولاسکو درترکيب اصلي، يک بار ديگر معروف وغفور را جايگزين مهدوي و قرا کرد و از اين دو بازيکن به عنوان يار تعويضي بهره برد. حمزه زريني هم پس از دو ست استراحت به عنوان بازيکن تعويضي وارد ميدان شد.

  فشار رواني بالا روي بازيکنان ايران باعث شد، پورتوريکو در اين ست هم فشار زيادي روي اين تيم وارد کند و در برخي از زمان ها حتي در امتيازات پيش افتد، اما در نهايت پيروز اين ست و اين مسابقه ايران بود.

  ورزش 3
 6. #5
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا

  والیبال انتخابی المپیک
  روز هفتم همه چیز به نفع ایران پیش رفت


  هفتمین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک درحالی به پایان رسید که نتایج رقم خورده در دیدارهای برگزار شده بیشتر از هر تیمی به سود ایران بود چون با پیروزی خود و دیگر نتایج به دست آمده در جایگاه بهترین تیم آسیایی ایستاد.
  به گزارش مهر، مسابقات والیبال انتخابی المپیک در ژاپن امروز پنجشنبه با برگزاری چهار دیدار در سالن مترو پولیتن توکیو پیگیری شد. مانند روز گذشته تیم ملی ایران نخستین دیدار امروز را برگزار کرد که طی آن موفق شد پیروزی بی دردسر و راحتی را برابر تیم ناامید ونزوئلا کسب کند.
  بازیکنان تیم ملی والیبال ایران آغاز خوبی در دیدار برابر ونزوئلا داشتند. آنها در طول دیدار برای این تیم آمریکای جنوبی با استفاده از سرویس‎های پرشی و پرقدرت که به نسبت دیگر دیدارها بهتر نواخته می‏شد، دریافت‏های اول ونزوئلا را با مشکل مواجه کردند. توپ گیری داخل میدان ملی‎پوشان ایران هم امروز به اندازه‎ای خوب بود که در کنترل جریان بازی و پیروزی نهایی تاثیر داشت.
  تیم ملی والیبال ایران با کسب این پیروزی به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد و اینگونه هفتمین روز مسابقات انتخابی المپیک را خوب آغاز کرد. روزی که ادامه آن هم کاملا به سود والیبال ایران بود چون نتایجی رقم خورد که به واسطه آنها تیم کشورمان در رده جدید باقی ماند و شانش برای المپیکی شدن بیشتر شد چون با شرایط فعلی بهترین تیم آسیایی است.
  در دیگر دیدارهای برگزار شده این روز و پس از اینکه صربستان در دیداری کاملا یک طرفه پورتوریکو را شکست داد و خود را یک گام دیگر تا قهرمانی نزدیک‏تر کرد، دو تیم چین و کره جنوبی به مصاف هم رفتند. تا پیش از این دیدار چینی‏‌ها تنها با یک اختلاف امتیاز کمتر نزدیک‏ترین رقیب به تیم ایران بودند اما شکست در بازی ایران، هم آنها را دو باخته کرد و همه فاصله‎شان را با تیم ایران بیشتر. این نتیجه بیشتر از هر تیمی برای ایران خوب بود به خصوص اینکه پیروزی کره‌‏ای‏‌ها در این بازی تاثیری به حال ایران و حتی خودشان - از جهت المپیکی شدن - ندارد.
  دیدار پایانی مسابقات امروز میان دو تیم استرالیا و ژاپن برگزار شد. اگر استرالیا که تا پیش از دیدارهای امروز با یک اختلاف امتیاز بیشتر بالاتر از ایران و در رده دوم جدول رده بندی قرار داشت، برنده از زمین خارج می‏‌شد جایگاه خود را از ایران پس می‏‌گرفت و دوباره تهدیدی می‌شد برای ایران و المپیکی شدن والیبال ایران. اما به لطف بازی خوب بازیکنان ژاپنی این اتفاق نیفتاد.
  البته با رقم خوردن این نتیجه ژاپن هم که حالا از نظر امتیاز موقعیتی برابر با چین دارد اندک روزنه‌های امیدی برای خود ایجاد کرد اما نه به آن اندازه که تیم ملی ایران را تهدید کند چون حالا تیم ملی والیبال ایران با دو اختلاف امتیاز بیشتر نسبت به دیگر تیم‏‎های آسیایی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و بیشتر از دیگر تیم‏‌ها به سهمیه المپیکی نزدیک است.


  نتایج کامل دیدارهای برگزار شده در روز هفتم مسابقات والیبال انتخابی المپیک به شرح زیر است:


  * ایران 3 - ونزوئلا صفر
  * صربستان 3 - پورتوریکو صفر
  * کره جنوبی 3 - چین 2
  * ژاپن 3 - استرالیا صفر


  تغییرات جدول رده‎بندی:

  در پایان دیدارهای روز هفتم مسابقات والیبال انتخابی المپیک صربستان همچنان در صدر جدول ماند و پورتوریکو در قعر؛ جایگاه کره جنوبی و ونزوئلا هم در رده‎های ششم و هفتم تغییر نکرد اما در میانه جدول چهار جابه جایی ایجاد شد که طی آن ایران به رده صعود کرد و استرالیا در جایگاه سوم قرار گرفت. جای ژاپن و چین هم در رده‏های چهارم و پنجم تغییر کرد.


  1- صربستان (5 برد، بدون باخت، 15 امتیاز)
  2- ایران (4 برد، یک باخت، 11 امتیاز)
  3- استرالیا (3 برد، 2 باخت، 9 امتیاز)
  4- ژاپن ( 3 برد، 2 باخت، 8 امتیاز)
  5- چین (2 برد، 3 باخت، 8 امتیاز)
  6- کره جنوبی (2 برد، 3 باخت، 6 امتیاز)
  7- ونزوئلا (یک برد، 4 باخت، 3 امتیاز)
  8- پورتوریکو (پنج باخت، بدون برد، بدون امتیاز)


  در چارچوب مسابقات والیبال انتخابی المپیک روز جمعه هیچ دیداری برگزار نمی‎شود. این رقابت‏ها از روز شنبه با چهار دیدار دیگر پیگیری می‎شود. در آغاز این روز از رقابت‎ها تیم ملی ایران به مصاف صربستان می‏رود.
  برنامه دیدارهای روز شنبه 20 خرداد:


  (ساعت دیدار ایران به وقت ایران است)


  * ایران - صربستان (ساعت 6:30)
  * ونزوئلا - چین
  * استرالیا - کره جنوبی
  * پرتوریکو - ژاپن


  تمام این دیدارها در سالن مترو پولیتن برگزار می شود. در پایان رقابت‏‌های انتخابی المپیک که تا 21 خردادماه جریان دارد تیم قهرمان و بهترین تیم آسیایی سهمیه حضور دربازی‏‌های المپیک لندن را کسب می‌‏کنند.

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
 7. #6
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا

  تيم واليبال صربستان با عبور از ايران المپيکي شد

  تيم ملي واليبال ايران در مهمترين بازي رقابت‌هاي انتخابي المپيک با نتيجه 3 بر صفر مغلوب صربستان شد تا قهرمان اروپا جواز حضور در المپيک لندن را کسب کند و سرنوشت ايران به روز پاياني و عملکرد ساير تيمها کشيده شد.  به گزارش ايسنا، تيم ملي واليبال ايران در ششمين مسابقه خود از رقابت‌هاي انتخابي المپيک به مصاف صربستان مدعي اصلي اين رقابت‌ها رفت. صربستان قهرمان واليبال قاره اروپا پنج ديدار نخست خود را با پيروزي پشت سر گذاشته بود و با 15 امتياز در صدر جدول رده‌بندي اين رقابت‌ها جاي داشت. در مقابل تيم ملي ايران با چهار پيروزي و يک شکست و 11 امتياز در رده دوم قرار گرفته بود. تيم ملي واليبال ايران در يکسال گذشته سه بار برابر صربستان به ميدان رفته بود. در مسابقات جام جهاني ملي‌پوشان واليبال ايران قهرمان اروپا را 3بر2 شکست داده بودند. همچنين در دو بازي‌هاي تدارکاتي يک پيروزي و يک شکست 3 بر 2 نصيب هر دو تيم شده بود اما در اين مسابقه ايران در رقابتي نفس گير که دو ست آن به امتياز 30 کشيده شد، مسابقه را واگذار کرد.  ست نخست:  تيم واليبال صربستان يکي از سرعتي ترين‌تيم‌هاي حال حاضر اروپاست و پاسور اين تيم بيش از نيمي از پاس‌هاي خود را به سرعتي ‌زن‌ها مي‌دهد. اين نکته‌اي بود که در شروع بازي با ايران کاملا مشهود بود. بازيکنان نامدار صربستان با تمرکز روي آبشارهاي سرعتي بالاتر از دستان موسوي و نادي خيلي زود چند امتياز از ايران جو افتادند. اما سرويس‌ها خوب فرهاد قائمي و بازي‌سازي بي‌نقص از سعيد معروف اجازه نداد تا اختلاف امتيازها زياد شود. امير غفور با دست سه مدافع روي تور حريف کار مي‌کرد و آنقدر محکم ضربه مي‌زد تا سد دفاعي مستحکم صرب‌ها فرو بريزد.  بازيکنان صربستان خيلي خوب سرويس مي‌زدند. ايران با امتياز 14بر10 از حريف خود عقب افتاده بود. در حالي که آبشارهاي سرعتي موسوي دفاع مي‌شد امير غفور از پشت خط مهار نشدني نشان مي داد. بازيکنان ايران کاملا جنگنده ظاهر شده بودند. سعيد معروف در اين ديدار خوش درخشيده بود و با بازيسازي‌هاي تماشايي خود نظم دفاعي حريف را بر هم مي‌ريخت. وقتي محمد موسوي و امير غفور با دو آبشار ديدني اختلاف امتياز را به عدد يک کاهش دادند سرمربي صرب ها مجبور شد تا وقت استراحت بگيرد تا تيمش را به بازي برگرداند.  اما موتور تيم ايران تازه روشن شده بود. امير غفور همچنان براي ايران امتياز مي‌گرفت. غفور به روزهاي اوج خود بازگشته بود. فرهاد قائمي امتياز بيستم را براي ايران به ارمغان آورد و در آغوش ولاسکو جاي گرفت. ايراني که چهار امتياز از حريف عقب بود حالا سه امتياز جلو افتاده بود. سرمربي صرب‌ها با تعويض‌هاي پياپي سعي داشت تا تيمش را به بازي برگرداند. اما انگار چاره‌اي جز تسليم شدن نداشت.  ايران با امتياز 24 بر 21 از حريف خود پيش افتاده بود. بازيکنان نامدار صربستان کاملا مقهور توانايي تيم ايران شده بودند و انتحاري بازي مي‌کردند. روي دو اشتباه بازيکنان ايران در دريافت صربستان به يک‌قدمي ايران رسيد تا ولاسکو براي آرام کردن جريان بازي وقت استراحت بگيرد. تجربه صرب‌ها به کمک‌ آن‌ها آمده بود. تک دفاع صربستان آبشار سرعتي نادي را دفاع کرد تا همه چيز برابر شود و کواکوييچ با آبشار غافلگير کننده خود ايران را عقب انداخت.  هيچ يک از دو تيم سر تسليم شدن نداشتند و از توپ‌هاي برگشتي نهايت استفاده را مي‌بردند. صرب‌ها در اين لحظه‌هاي حساس دو امتياز پياپي سرويس را از دست دادند. فياضي به ميدان رفت تا براي ايران سرويس بزند. سعيد معروف و فرهاد ظريف با چنگ و دندان توپ‌ها را جمع مي‌کردند. قائمي اجازه نمي‌داد ايران تسليم شود. دفاع خوب موسوي مي‌توانست براي ايران امتياز بگيرد اما داور معتقد بود که توپ به اوت رفته است.  مهدوي هم به ميدان رفت. بازي همچنان ادامه داشت. صربستان 29-28 جلو بود. سرانجام جاي خالي فرهاد قائمي از پشت آنتن روي تور عبور کرد تا ايران در ست نخست با امتياز30-28 مغلوب شود.  ست دوم:  ست دوم هم براي هر دو تيم پاياپاي پيش مي‌رفت. صرب‌ها که مي‌خواستند از همين ابتدا فاصله امتيازها را زياد کنند سرويس‌ها پرشي موجي خطرناکي را به نمايش مي‌گذاشتند. در مقابل بازي خوب سرعتي از معروف و موسوي هر دو تيم را در امتياز 4 برابر کرد. در حالي که سه دفاع براي مهار غفور پريده بودند معروف توپ را به زريني مي‌سپارد و حمزه نيز آبشار‌هاي قدرتي خود را در قلب زمين حريف مي‌نشاند. ايران با اختلاف يک امتياز از حريف پيش افتاده بود. صربستان روي بازي سرعتي راحت امتياز مي‌گرفت. امير غفور با يک پرواز تماشايي امتياز 8 را براي ايران به ارمغان آورد تا وقت استراحت فني نخست 8- 7 به سود شاگردان ولاسکو تمام شود.  نيکولا کواکويچ با آبشارها و سرويس‌هاي قدرتي خود دريافت کننده‌هاي ايران را آزار مي‌داد و سرانجام موفق شد تا تيمش را دو امتياز جلو بياندازد. خطاي تور بازيکن صربستان يک امتياز براي ايران همراه داشت. تمرکز تيم ايران روي سرويس‌هاي "صد" و ريسکي بود. همين موضوع موجب شده‌ بود تا ايران زياد سرويس خراب کند. حمزه زريني خيلي خوب قدر پاس‌هاي بي‌نقص معروف را مي‌دانست و دور از دستان دفاع وسط حريف آبشار مي زد. هر بار که توپ روي دست امير غفور قطر پاسور تيم ايران مي‌رسيد دفاع صربستان تسليم مي‌شد. با اين حال دفاع سه نفره حريف آبشارهاي نادي و قائمي را مهار مي‌کردند و مهاجمان ايران به سختي مي‌توانستند سد دفاعي بلند صربستان را بشکنند.  هر دو تيم در امتياز 17 برابر بودند. دو اشتباه پياپي صرب‌ها موجب شد تا ايران در امتياز 19 از حريف جلو بيافتد و سرمربي صربستان باز هم وقت استراحت بگيرد. اتناسوويچ در اين ست هم به ميدان رفت تا از پشت خط دفاع ايران را برهم بريزد. اگرچه اين تعويض جواب داد و او بلافاصله بعد از ورود به زمين يک امتياز گرفت اما امير غفور در تيم ايران دست کمي از همتايش نداشت و همچنان از تمام پاس‌هاي معروف امتياز مي‌ساخت.  باز هم سرويس صرب‌ها خراب شد تا ايران در امتياز 23 يکبار ديگر جلو بيافتد. مهدوي و فياضي باز هم به ميدان رفتند. اما بلافاصله معروف به زمين برگشت. هر دو تيم در امتياز 24 برابر بودند که هوشمندي سعيد معروف و پرواز تماشايي پوريا فياضي ايران را جلو انداخت. سرمربي صرب‌ها باز هم وقت استراحت گرفت. ايران تا پيروزي در اين ست تنها يک امتياز فاصله داشت. اما صربستان باز هم روي آبشار سرعتي امتياز گرفت.  اتناسوويچ سرويس را خراب کرد و موسوي هم با دفاع ناقص موجب شد تا باز هم دو تيم در امتياز 26 برابر شوند. خطاي تور صرب‌ها يک امتياز براي ايران در پي داشت. در مقابل قائمي هم سرويس را خراب کرد. دو تيم روي اشتباه يکديگر امتياز مي‌گرفتند. سرانجام امير غفور هم دفاع شد. معروف که مي‌ديد دفاع حريف دستش را خوانده اين‌بار به فياضي پاس داد و پوريا هم دفاع حريف را شکست. موسوي سرويس‌اش را خراب کرد و دفاع روي تور ايران هم سرانجام تسليم شد تا ست دوم هم با امتياز مشابه 30-28 به سود صربستان تمام شود.  ست سوم:  تيم ايران که در ست سوم قدري انگيزه خود را از دست داده بود خيلي زود از صربستان دو امتياز عقب افتاد. سرعتي زن‌هاي تيم ايران با تاکتيک تيم حريف کاملا از کار افتاده بودند. صربستان در آستانه کسب سهميه المپيک قرار داشت. ولاسکو وقت استراحت گرفت تا بازيکنانش را به بازي برگرداند. ايران خوب بازي مي‌کرد اما انگار قد ملي‌پوشان به صرب‌ها نمي‌رسيد.  صربستان خيلي خوب از سرويس امتياز مي‌گرفت و اجازه نمي‌داد توپ‌هاي سالمي به سرعتي‌هاي ايران برسد. عليرضا نادي در اين ديدار نسبت به بازي هاي قبل کم فروغ‌تر نشان مي‌داد. سعيد معروف هم سرويس خود را خراب کرد تا همچنان درصد خطاي سرويس ايران بالا برود. هنوز براي کسب حداقل دو امتياز دير نشده بود . استراکوويچ سوسا مهاجم بلند قامت صربستان بالاتر از دست سه دفاع ايران توپ مي‌زد.  رضا قرا و مهدوي به بازي رفتند تا ولاسکو يک‌بار ديگر به دو تعويض روي آورد. ايران باز هم سرويس از دست داد. قائمي به سختي براي ايران امتياز گرفت. صربها 22 بر 19 پيش افتاده بودند. در ادامه امتيازها به صورت رالي رد و بدل شد تا در نهايت وقتي نادي سرويس خود را خراب کرد صربها 25 - 22 برنده شوند.  تيم ملي ايران در نهايت با نتيجه 3بر صفر و امتياز‌هاي ( 30-28، 30-28 و 25- 22) مغلوب صربستان شد تا تعبير روياي المپيکي شدن واليبال ايران به اما و اگرهاي بازي‌هاي امروز و فردا بکشد. صربستان با اين برد 18 امتيازي شد و به المپيک رسيد و ايران در امتياز 11 باقي ماند.  تيم ملي واليبال ايران فردا در آخرين مسابقه انتخابي المپيک ساعت 14 و 35 دقيقه به مصاف ژاپن ميزبان اين رقابت ‌ها مي‌رود.


  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
 8. #7
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا

  برد غم‌انگيز واليبال ايران مقابل ژاپن
  جام جم آنلاين: تيم ملي واليبال ايران در آخرين ديدار رقابت‌هاي انتخابي المپيك با نتيجه 3 بر صفر ژاپن را شكست داد.

  تيم ملي واليبال ايران در يك ديدار تشريفاتي با نتيجه 3 بر صفر و امتيازهاي 25 ـ 22، 35 ـ 33 و 25 ـ 22 برابر ژاپن ميزبان رقابت‌هاي انتخابي واليبال به برتري رسيد. اين غم‌انگيز‌ترين پيروزي ملي‌پوشان واليبال ايران در سال‌هاي اخير بود چرا كه با وجود پيروزي شاگردان ولاسكو در اين مسابقه، ملي‌پوشان واليبال ايران از راه‌يابي به المپيك بازماندند.


  پيش از اين تيم واليبال استراليا با پيروزي قاطع مقابل چين در سه ست پياپي و كسب 15 امتياز از 7 بازي، رده دوم جدول مسابقه‌ها را بعد از صربستان به خود اختصاص داد و به عنوان بهترين تيم آسيايي جواز حضور در رقابت‌هاي المپيك را دريافت كرد اما تيم ملي واليبال ايران با اين برد 14 امتيازي شد و به رده سوم جدول اين مسابقه‌ها اكتفا كرد.


  در ديگر بازي‌هاي امروز صربستان با نتيجه 3 بر صفر ونزوئلا را در هم كوبيد تا بدون شكست با 21 امتياز مقتدرانه از رقابت‌هاي انتخابي المپيك ژاپن بليت پرواز به المپيك لندن را رزرو كند.

  اما تيم نه چندان قدرتمند پورتوريكو كه دوست نداشت اين بازي‌ها را بدون كسب امتياز به پايان برساند، در آخرين مسابقه خود با نتيجه 3 بر 2 مغلوب كره جنوبي شد و با تك امتياز به دست آمده در قعر جدول رده‌بندي مسابقه‌ها جاي گيرد.


  نتايج روز پاياني رقابت‌هاي انتخابي المپيك:

  صربستان 3 ـ ونزوئلا صفر (25ـ14 ، 25ـ13 ، 25ـ23)

  چين صفر ـ استراليا 3 (12ـ25 ، 20ـ25 ، 13ـ25)

  كره جنوبي 3 ـ پورتوريكو 2 (15ـ25 ، 25ـ18 ، 19ـ25 ، 25ـ16 ، 15ـ 12)

  جدول رده‌بندي رقابت‌ها در پايان مسابقه‌هاي انتخابي المپيك ژاپن:

  1ـ صربستان 21 امتياز

  2ـ استراليا 15 امتياز

  3ـ ايران 14 امتياز

  4ـ ژاپن 11 امتياز

  5ـ چين 11 امتياز (معدل ست شماري كمتر)

  6ـ كره‌‌جنوبي 8 امتياز

  7ـ ونزوئلا 3 امتياز

  8ـ پورتوريكو يك امتياز

  نتايج تيم ملي واليبال ايران در رقابت‌هاي المپيك 2012 واليبال:

  ايران 3 ـ كره‌جنوبي صفر (25ـ17 ، 25 ـ 18، 25ـ16)

  چين 2 ـ ايران 3 (25ـ23 ، 21ـ25 ، 31ـ29 ، 15 ـ25، 13ـ15)

  ايران يك ـ استراليا 3 (25ـ17 ، 18ـ25 ، 18ـ25 ، 23ـ25)

  پورتوريكو يك ـ ايران 3 (24ـ26 ، 16ـ25 ، 25ـ22 ، 20ـ25)

  ايران 3 ـ ونزوئلا صفر (25ـ16 ، 25ـ16 ، 25ـ20)

  ايران صفر ـ صربستان 3 (28ـ30 ، 28ـ30، 22ـ25)

  ژاپن صفر ـ ايران 3 (25-22 ، 35ـ33 و 25 - 22) (ايسنا)
 9. #8
  دوست همیشگی
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  رشته تحصیلی
  معرفت شناسی
  محل سکونت
  DEAD PLANET
  ارسال ها
  10,470
  دریافت کتاب
  6
  اهدای کتاب
  44
  میزان امتیاز
  9150
  قدرت امتیاز دهی
  71

  پیش فرض پاسخ : مسابقات والیبال انتخابی المپیک لندن - آسیا

  و این بود پایان تلخ ماجرای المپیکی شدن والیبال ایران . همچنان در حسرت

  اون باخت کودکانه به استرالیا باعث شد که همه چیز خراب بشه . حق استرالیا نبود
موضوعات مشابه

 1. معرفی : دوربین فیلمبرداری ۳۳ مگاپیکسلی با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه، ضبط ۴ میلیارد پیکسل در هر ثانیه
  توسط O X Y G E N در انجمن دوربین و تجهیزات عکس برداری و تصویربرداری
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 27-05-2012, 21:07
 2. هواپیمای دوباله جدید کلیدی برای رسیدن به سرعت مافوق صوت
  توسط O X Y G E N در انجمن هواپیمایی مسافربری
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 21-03-2012, 21:54
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 04-03-2012, 13:04
 4. خبر: مسی: راه رسیدن به مادرید پیچیده شده است
  توسط any در انجمن لالیگای اسپانیا
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 28-02-2012, 11:59
 5. سیستم های پیچیده- مدیریت پیچیده
  توسط Stamford در انجمن مقالات و طرح های پژوهشی
  پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 13-02-2012, 14:49

برچسب برای این موضوع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تماس با مدیریت سایت پژوهشگران جوان ایران
جهت ارتباط با مديریت سایت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : Admin@pjiran.ir
Email : Ads@pjiran.ir
طراحي شده توسط : پژوهشگران
لينک هاي مرتبط با سایت پژوهشگران جوان

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1