تبلیغات  ترجمه
بازی آنلاین  ترجمه پیش بینی ساخت وبلاگ

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

صفحه 1 از 40 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 398

موضوع: انتقادات و پیشنهادات از سایت علمی پژوهشگران جوان

مدیر سابق تالار سایر موضوعات کشاورزی
    رشته تحصیلی
    معلوم نیست!
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    106
    قدرت امتیاز دهی
    9

لبخند انتقادات و پیشنهادات از سایت علمی پژوهشگران جوان

با سلام خدمت همه ی دوستان
    اول از همه از جسارتم که اومدم این تاپیک رو زدم از همه عذر خواهی میکنم .
    امیدوارم با انتقادات و پیشنهادات سازنده خودتون در پیشبرد سایت کمک کنید . چون باید قبول کرد که این انتقاد پذیری و اهمیت دادن به پیشنهادات است که میتواند راه را آسان تر و باز تر کن .
    به امید روزی که سایت به نقطه اوج خود برسد .

ارادتمند
    بهمن

2. ترجمه تبلیغات
    کاربر انجمن
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    25
    قدرت امتیاز دهی
    6

چرا درقسمت مهندسی کامپیوتر بخش شبکه وجود ندارد . هانً!
    دنبالــــــــــــــــــــ م نیــــــا دیــــــــــوونه میشی

مدیر سابق شورای نظارت
    رشته تحصیلی
    مهندسی صنـایع
    دریافت کتاب
    8
    اهدای کتاب
    7
    میزان امتیاز
    3766
    قدرت امتیاز دهی
    36

از مدیریت میخوام که تو کتابخونه سایت تو لیست دسته ها ورزش رو اضافه کنن تا بتونیم کتابهای مفید ورزشی رو برای دوستان اونجا قرار بدیم.

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک در طراحی جامدات
    دریافت کتاب
    68
    اهدای کتاب
    41
    میزان امتیاز
    2880
    قدرت امتیاز دهی
    29

درود
    سون عزیز ممنون از شما بابت پیشنهادتون.مدیر مربوطه اگه تایید کنن ایشاالله ایجاد می کنیم.
    استمفورد پیشنهادت رو توی مدیران بگیو. :2:
    << در صورت مشاهده هرگونه پست توهین آمیز و خلاف قوانین سایت با کلیک روی دکمه () گزارش خلاف موضوع را به مدیران سایت اطلاع دهید >>

ساده ترین کار جهان این است که خودت باشی و دشوارترین کارجهان این است که کسی باشی که دیگران می خواهند

مکانیک بهشت ریاضیات است. (لئوناردو اولر)

Barking dogs seldom bite

آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم . پطر

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    هنر
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    61
    قدرت امتیاز دهی
    9

سلام
    من مدتی نبودم یه جای دیگه بودن y:3 داشتم تحقیقات انجام میدادم .
    من چند وقت پیش از ادمین و آقای علیرضا پرسیدم که چرا همه با هم آشنا هستند و من غریبه که گفتن تو یک سایت دیگه با هم همکاری داشتند که لینک سایت را به من دادن .الان همه چیز داره بر اساس روابط دوستی و شناخت قبلی پیش میره .یک نفر با 2 تا پست میشه عضو شورای نظارت که البته نمیدونم شورا نظارت یعنی چی y:3 حتما خوبه .کاری به این رنگها و عنوان ها ندارم .اما دارم می بینم که خیلی راحت همه رنگی میشن .اصلا منم میخوام رنگی بشم وقتی یک نفر با چند تا پست میشه نارنجی چرا من نشم (شوخی کردم اینجاشو:24: ).
    من همون اول هم گفتم مخالف کپی کردن از یک سایت دیگه هستم .من اون سایت را رفتم دیدم خیلی اونجا داشتم تحقیق میکردم درمورد همه افرادی که اینجا هستن .حتی شکلکها را هم از آنها کپی کردید .
    چرا ؟ واقعا چرا ؟
    جناب ادمین به من گفت نیاز به یک بیس داشتیم خب این بیس رو خودمون چرا به وجود نیاریم ؟یعنی اینقدر کار سختیه که خودمون برای خودمون بخش بندی کنیم ؟
    یا نخوایم اول کاری زیر سایه یک سایت دیگه باشیم چرا آخه !!؟

مدیر کل سایت
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    دریافت کتاب
    17
    اهدای کتاب
    4
    میزان امتیاز
    10123
    قدرت امتیاز دهی
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط e l y a s نمایش پست ها
    سلام
    من مدتی نبودم یه جای دیگه بودن y:3 داشتم تحقیقات انجام میدادم .
    من چند وقت پیش از ادمین و آقای علیرضا پرسیدم که چرا همه با هم آشنا هستند و من غریبه که گفتن تو یک سایت دیگه با هم همکاری داشتند که لینک سایت را به من دادن .الان همه چیز داره بر اساس روابط دوستی و شناخت قبلی پیش میره .یک نفر با 2 تا پست میشه عضو شورای نظارت که البته نمیدونم شورا نظارت یعنی چی y:3 حتما خوبه .کاری به این رنگها و عنوان ها ندارم .اما دارم می بینم که خیلی راحت همه رنگی میشن .اصلا منم میخوام رنگی بشم وقتی یک نفر با چند تا پست میشه نارنجی چرا من نشم (شوخی کردم اینجاشو:24: ).
    من همون اول هم گفتم مخالف کپی کردن از یک سایت دیگه هستم .من اون سایت را رفتم دیدم خیلی اونجا داشتم تحقیق میکردم درمورد همه افرادی که اینجا هستن .حتی شکلکها را هم از آنها کپی کردید .
    چرا ؟ واقعا چرا ؟
    جناب ادمین به من گفت نیاز به یک بیس داشتیم خب این بیس رو خودمون چرا به وجود نیاریم ؟یعنی اینقدر کار سختیه که خودمون برای خودمون بخش بندی کنیم ؟
    یا نخوایم اول کاری زیر سایه یک سایت دیگه باشیم چرا آخه !!؟
    با سلام
    خب من قبلا در مورد شباهتها جواب دادم خدمتتون و فکر نکنم درست باشه مطرح کردن دوباره همچین انتقادی اما برای اینکه دوستان دیگه هم که شاید این سوال براشون پیش بیاد اینجا هم میگم..
    در مورد نحوه بخش بندی سایت بر میگرده به نوع فعالیت سایت که خودتون دارید میبیند که سایت علمی هست و گرایشهای هر رشته مشخص هست و شباهتش به دیگر سایتها اجتناب ناپذیره اما با این حال سعی شده که باز هم تا جایی که امکان داره نواوری داشته باشیم که قطعا تا الان تفاوت بخش بندیهای بسیاری از تالارهامون با دیگر سایتها رو میتونید ببینید و این روند ادامه خواهد داشت..
    ضمنا باید بگم تمام دوستانی که اینجا مدیر هستند و تو بخش بندی شرکت دارند کسانی هستند که تجربه این کار رو در دیگر سایتها دارند و اون سایت مورد نظر شما هم بخشبندی و اسکلتش رو مدیون افکار همین دوستان مدیر هست پس اگر کسی ایده خودش رو در جای دیگه ای هم پیاده کرد قطعا مشکلی نخواهد داشت..
    در مورد شکلک و این چیزها هم چون همه از سیستم ویبولتین استفاده میکنیم شباهتهای بسیاری در تمام انجمنها هست و اینها مختص سایت خاصی نیستند و کاملا واضح هست..
    در مورد انتخاب مدیران باید بگم که به هیچ عنوان تعداد پست برای ما مطرح نبوده و نیست و چه بسا خیلی از دوستان با تعداد پست بسیار کم مدیر شدند و خواهند شد..
    در ابتدای کار علاقه مندی به فعالیت و همچنین سابقه مدیریت در انجمنهای دیگه و همچنین تجربه مدیریتی در سطح های مختلف ومعیار انتخاب هست ....
    تما دوستان سبز و نارنجی و بنفش در همین سطح و حتی بالاتر ااز این هم سابقه مدیریتی داشتن و تا همیشه ممنون حضور تک تک دوستان هستیم و امیدوارم روزی بتونیم گوشه ای از زحمات بی دریغشون رو جبران کنیم..

بي تو از چادر گلدار بدم مي آيد
    از نگاه در و ديوار بدم مي آيد
    آنقدر دير رسيدي به شب راه آهن
    كه ز دهقان فداكار بدم مي آيد
    پدرم روضه ي رضوان به دو گندم بفروخت
    دارد از مردم بازار بدم مي آيد
    سيب از چشم درختان سپيدار فتاد
    از درختان سپيدار بدم مي آيد
    تو نباشي دگر از هر چه شبيه آب است
    به ابوالفضل علمدار بدم مي آيد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    هنر
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    61
    قدرت امتیاز دهی
    9

ممنونم که جواب دادید .اما شرمندم باید بگم قانع نشدم
    اینجا سایت ماست و ما باید بر اساس فعالیت دوستان در اینجا تصمیم گیری کنیم نه روابط دوستی من باز تاکید میکنم رابطه دوستی چون نمی تونم قبول کنم شخص بدون فعالیت در یک سایت به بالاترین درجات برسه .چرا باید یک نفر با 2 پست بشه عضو شورا .و بعد از اینکه عضو شورا هم بشه فعالیتی نداشته باشه .اصلا خود شما چرا فعالیت ندارید .چرا باید بقیه پست بدن و شما این کارو نکنید .
    من اون سایت رو دیدم می تونم بگم بیشتر مدیرای شما را در اونجا پیدا کردم و پروفایلهاشون را هم دیدم .بعضی از دوستان اصلا اونجا مدیر هم نبودن .حالا این اصلا اهمیتی نداره که مدیر بودن یا نبودن اما اینکه می گی چون هر دو علمی هستن ما اجازه داریم کپی کنیم اصلا درست نیست .خیلی راحت و به خاطر گستردگی علم میشه بخش بندی را تغییر داد همون طور که الان داری به قول خودتون تغییر میدید خب این تغیر را از اول باید ایجاد می کردید.
    و اینکه ما اینجا جمع نمیشیم که جواب زحمات بقیه را که تو سایت دیگه کشیدن بدیم .مثلا با دادن عنوان البته شاید من اشتباه برداشت کردم .اما قبلا بهت گفته بودم بنا به مسائلی در بعضی سایت ها فعالیت نکردم و بیشتر نظاره گر بودم این سایت چون شروع کارش بود دوست داشتم بمونم و فعالیت کنم اما هنوز شروع نشده می بینم رفیق بازی داره موج میزنه تو سایت .
    امیدوارم جواب های قانع کننده به من بدید و باعث بشید که من موندگار بشم در سایت و بهترین کاربرتون بشم

مدیر کل سایت
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    دریافت کتاب
    17
    اهدای کتاب
    4
    میزان امتیاز
    10123
    قدرت امتیاز دهی
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط e l y a s نمایش پست ها
    ممنونم که جواب دادید .اما شرمندم باید بگم قانع نشدم
    اینجا سایت ماست و ما باید بر اساس فعالیت دوستان در اینجا تصمیم گیری کنیم نه روابط دوستی من باز تاکید میکنم رابطه دوستی چون نمی تونم قبول کنم شخص بدون فعالیت در یک سایت به بالاترین درجات برسه .چرا باید یک نفر با 2 پست بشه عضو شورا .و بعد از اینکه عضو شورا هم بشه فعالیتی نداشته باشه .اصلا خود شما چرا فعالیت ندارید .چرا باید بقیه پست بدن و شما این کارو نکنید .
    من اون سایت رو دیدم می تونم بگم بیشتر مدیرای شما را در اونجا پیدا کردم و پروفایلهاشون را هم دیدم .بعضی از دوستان اصلا اونجا مدیر هم نبودن .حالا این اصلا اهمیتی نداره که مدیر بودن یا نبودن اما اینکه می گی چون هر دو علمی هستن ما اجازه داریم کپی کنیم اصلا درست نیست .خیلی راحت و به خاطر گستردگی علم میشه بخش بندی را تغییر داد همون طور که الان داری به قول خودتون تغییر میدید خب این تغیر را از اول باید ایجاد می کردید.
    و اینکه ما اینجا جمع نمیشیم که جواب زحمات بقیه را که تو سایت دیگه کشیدن بدیم .مثلا با دادن عنوان البته شاید من اشتباه برداشت کردم .اما قبلا بهت گفته بودم بنا به مسائلی در بعضی سایت ها فعالیت نکردم و بیشتر نظاره گر بودم این سایت چون شروع کارش بود دوست داشتم بمونم و فعالیت کنم اما هنوز شروع نشده می بینم رفیق بازی داره موج میزنه تو سایت .
    امیدوارم جواب های قانع کننده به من بدید و باعث بشید که من موندگار بشم در سایت و بهترین کاربرتون بشم
    دوست عزیز
    فعالیت در سایت قطعا تنها زدن پست نیست و نخواهد بود..
    شما میدونید که کار طراحی ایتمهای سایت رو چه کس انجام داده؟شما میدونید کارهای فنی سایت تازه راه افتاده چه وقت و زمانی رو نیاز داره؟
    شما میدونید هزینه های سایتی که هیچ تبلیغاتی رو نداره از کجا تامین میشه؟
    شما میدونید برنامه ریزی کلان سایت کجا و چگونه انجام میشه؟
    همه باید به هر نحو که میتونن کمک کنند..من به عنوان ادمین این سایت باید به فکر هزینه های جاری سایت و مشکلات و نیازمندی های فنی سایت باشم و بقیه هم در مواردی که وظیفه دارند به سایت کمک میکنند..
    هر کسی در هرسطحی که قرار گرفته وظایفش رو انجام میده و همانطوری که میبینید در ابتدا عناوین دوستان همه موقت هست و در صورت تایید و خوب بودن عملکردشون موقت از عنوانشون حذف میشه..این برای اعضای شورا هم رعایت شده و قطعا در صورتی که دوستان نتونن انتظارات رو براورده کنن عنوانشون عوض میشه..
    اینجا رفاقت حرف اول رو میزنه اما تا جایی که به سایت ضربه نزنه و اگه جایی بدونم حضور خود من هم باعث ضربه خوردن سایت میشه مطمئن باشید که کار رو به کاردانش میسپارم و از رشد و بهبود سایت از یک دیدگاه دیگه لذت میبرم..
    کسی جواب زحمات دوستان در جاهای دیگه رو اینجا با عنوان نمیده و همه بر اساس تجربه دوستان و فعالیتشون هست ..
    عشق و دلبستگی و رفاقت باعث موندگاری میشه و امیدوارم به اون مرحله برسید ...

بي تو از چادر گلدار بدم مي آيد
    از نگاه در و ديوار بدم مي آيد
    آنقدر دير رسيدي به شب راه آهن
    كه ز دهقان فداكار بدم مي آيد
    پدرم روضه ي رضوان به دو گندم بفروخت
    دارد از مردم بازار بدم مي آيد
    سيب از چشم درختان سپيدار فتاد
    از درختان سپيدار بدم مي آيد
    تو نباشي دگر از هر چه شبيه آب است
    به ابوالفضل علمدار بدم مي آيد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر کل انجمن‌ها
    رشته تحصیلی
    علوم
    دریافت کتاب
    8
    اهدای کتاب
    267
    میزان امتیاز
    4492
    قدرت امتیاز دهی
    30

با سلام حضور دوستانی که اینجا میان انتقاد یا پیشنهادی میدن .
    یه نکته ظریف و قابل توجه که فراموش شده رو اینجا یادآوری میکنم که مدیر سایت چون طراح و به وجود آورنده سایت هست و همه سایت به خاطر ایشون شکل میگیره (‌ منظورم اول کار هست ) این حق رو داره که خودش به تنهایی در مورد اشخاصی که مدیر میکنه بر اساس توانایی هاشون تصمیم بگیره .
    قطعا هیچ کس شک نداره که کسی به اندازه مدیر سایت دلسوز سایت نیست و ایشون بیشترین تلاش و بهترین تصمیم رو برای سایت میگیرن . پس بهتره که بعضی جاها دایه مهربانتر از مادر نشیم .
    بذاریم اول کاری سایت جلو بره و بعد اشکالات رو مطرح کنیم .
    در کنار اشکالات راه حل ها هم مطرح بشه . اگه دوستی اومد و صرفا بنای کارش اشکال گیری محض بود و هیچ راه حل مورد قبولی هم ارائه نداد معناش یه چیز دیگه است که دوست ندارم مطرح بشه .
    اما چیزی که در این سایت در جریان هست اینه که سایت با کمک مدیران و دوستانی که بر اساس شناخت قبلی مدیر شدن و فعالیت داشتن و تواناییشون برای مدیر سایت ثابت شده هست اداره میشه و قرار نیست مطالب و نظرات و ایده هایی که قطعی نشده اینجا مطرح بشه .
    در حال حاضر عوض این مطالب بیشتر دنبال ایده ها و افکار جدیدی هستیم که باعث رونق سایت بشه و در این راه دست همه دوستانی که برای انگیزه بخشیدن و دلگرمی دادن به ما می پیوندن به گرمی فشار میدیم و از همه عزیزان این خواهش رو داریم که اشکلات و نواقص موجود رو با صبر و بزرگواری خودشون به مدیریت و کادر این سایت ببخشن تا به مرور زمان همه این اشکالات در حد توان رفع بشه .
    حتی اشکالات مدیریتی که شما دوست گرامی بهش اشاره کردین .

شاد باشین
    ارادتمند
    ابوالفضل

دوست همیشگی
    رشته تحصیلی
    هنر
    دریافت کتاب
    0
    اهدای کتاب
    0
    میزان امتیاز
    61
    قدرت امتیاز دهی
    9

دوست عزیز
    فعالیت در سایت قطعا تنها زدن پست نیست و نخواهد بود..
    شما میدونید که کار طراحی ایتمهای سایت رو چه کس انجام داده؟شما میدونید کارهای فنی سایت تازه راه افتاده چه وقت و زمانی رو نیاز داره؟
    شما میدونید هزینه های سایتی که هیچ تبلیغاتی رو نداره از کجا تامین میشه؟
    شما میدونید برنامه ریزی کلان سایت کجا و چگونه انجام میشه؟

فعالیت در سایت قطعا همون طوری است که شما میگید به اضافه این موارد :
    پاسخگویی به انتقادات و پیشنهادات در اولین فرصت و با زبانی نرم و دوستانه .
    پیدا کردن نقاط ضعف و بیان آنها (کاری که الان من میکنم y:3).
    و ..... اما در رابطه با طراحی آیتم ها اگر منظور شما این کپی برداری ها از سایت دیگر هستش که در بالا در موردش صحبت کردیم این کارو هر کسی می تونه انجام بدهد درضمن در مورد هزینه های سایت .من فکر نمی کنم در حال حاضر نیاز باشه شما هزینه ای بکنید جز بعضی هزینه های کم چرا که هنوز نه کاربر آنچنانی داریم نه نیازی داریم به سرور قوی نه نیازی هست به فضای بالا .اما در مورد برنامه ریزی کلان میخوای بگی تالار مدیران دارید ؟ خب دوست من تعداد پستهای مدیران عضو شورا را نگاه کنی متوجه میشه که در آنجا هم فعالیتی ندارند حداقل فعالیتی که باید در یک سایت نو ظهور داشته باشند.اهان ببخشید شما در یاهو و فیس بوک میز گرد مدیریتی بر گزار میکنید y:3من شاید به شما گفته باشم در سایت های دیگر فعالیت نداشته و ندارم و شاید نخواهم داشت اما دلیل بر این نیست که اطلاعاتم از شما کمتر باشه .من خودم زمانی میخواستم سایت بزنم مطمئن باش در این زمینه از شما دوست گرامی اطلاعاتم بالاتره باز شک داری می تونی سوال کنی

همه باید به هر نحو که میتونن کمک کنند..من به عنوان ادمین این سایت باید به فکر هزینه های جاری سایت و مشکلات و نیازمندی های فنی سایت باشم و بقیه هم در مواردی که وظیفه دارند به سایت کمک میکنند..

این مواردی که گفتی باز دلیل بر عدم فعالیت مثل بقیه دوستان در سایت نمیشه بهتره به جای اینکه منت بگذارید مثل بقیه دوستان فعالیت داشته باشید پیشنهاد میکنم فروم هایی که کارشون رو تازه شروع کردن ببینی و متوجه بشی بیشترین فعالیت را ادمین سایت داره برا یاینکه سایتی که تازه کارشو شروع کرده باید تعداد تاپیکهاش بره بالا سایتی که تازه کارش را شروع کرده با شعار نمی تونه پیش بره با عمل باید پیش بره

هر کسی در هرسطحی که قرار گرفته وظایفش رو انجام میده و همانطوری که میبینید در ابتدا عناوین دوستان همه موقت هست و در صورت تایید و خوب بودن عملکردشون موقت از عنوانشون حذف میشه..این برای اعضای شورا هم رعایت شده و قطعا در صورتی که دوستان نتونن انتظارات رو براورده کنن عنوانشون عوض میشه..

در آینده نزدیک متوجه میشی این کار هم بیهوده است . پیشنهاد میکنم این عنوان موقت را برداری .مخصوصا برای اعضای شورای شهر :2:

اینجا رفاقت حرف اول رو میزنه اما تا جایی که به سایت ضربه نزنه و اگه جایی بدونم حضور خود من هم باعث ضربه خوردن سایت میشه مطمئن باشید که کار رو به کاردانش میسپارم و از رشد و بهبود سایت از یک دیدگاه دیگه لذت میبرم..
    کسی جواب زحمات دوستان در جاهای دیگه رو اینجا با عنوان نمیده و همه بر اساس تجربه دوستان و فعالیتشون هست ..
    عشق و دلبستگی و رفاقت باعث موندگاری میشه و امیدوارم به اون مرحله برسید

بله رفاقت موج میزنه مخصوصا از تشکرهای که دوستان می کنن کاملا واضح است y:3 ببین ادمین عزیز من با بحث و گفتگو حاضرم تمام مشکلات و اشتباهات شما را گوشزد کنم از شما میخوام که به حرفای من گوش فرا دهید تا به مقصودتون برسید :24:
    من باز میگم با این طرز مدیر کردن و رفیق بازی به جای نخواهیم رسید .

صفحه 1 از 40 12311 ... آخرینآخرین