تبلیغات  ترجمه
 تبلیغات  ترجمه پیش بینی ترجمه

ثبت نام

ثبت نام و عضویت

اطلاعات اجباری

لطفاً یک نام کاربری برای خود انتخاب کرده و وارد کنید ، شما با این نام در سایت شناخته خواهید شد.

لطفاً یک رمز عبور برای نام کاربری خود انتخاب کنید. رمز عبور نسبت به بزرگ يا کوچک بودن حساس است.

یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. (آدرس ایمیل www ندارد)

دوازده منهای شش برابر است با؟ (عدد وارد کنید)

اطلاعات اضافی برای تکمیل عضویت شما

شاخه تحصیلی خود را وارد نمایید

رشته تحصیلی

محل سکونت

سن و تاريخ تولد شما در بعضي از قسمتهاي انجمن نمايش داده می شود. اگر مي خواهيد فقط مدير سايت امكان مشاهده سن و تاريخ تولد شما را داشته باشد از قسمت "حريم شخصي" گزينه مخفي كردن سن و تاريخ تولد را انتخاب كنيد.

اطلاعات بیشتر

اگر کسی این سایت را به شما معرفی کرده نام آن فرد را در این قسمت بنویسید

تمام زمانهايی كه در سايت نمايش داده مي شوند می توانند به راحتی بر مبنای موقعيت جغرافيايی و ساعت محلی شما نمايش داده شود. فقط كافيست تفاوت ساعت محلی خود را بر مبنای گرينويچ از ليست زير انتخاب كنيد.

همچنین می توانید گزینه مربوط به تغییر ساعت تابستانی را نسبت به محل سکونت خود فعال کنید.

ممکن است هر از مدتی مدير سايت بخواهد ايميلی براي کاربران به صورت گروهی ارسال کند و در آن خبر و يا مطلبی را به اطلاع شما برساند.

اگر می خواهید ایمیلی برای شما ارسال نشود این بخش را غیر فعال کنید.

قوانین انجمن

جهت عضویت در انجمن باید با قوانین زیر توافق داشته باشید:

قوانین انجمن

عضویت در این انجمن رایگان می باشد! در زیر قوانین انجمن شرح داده شده است. اگر شما با این قوانین موافق هستید تیک موافقت را زده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. در غیر این صورت برای بازگشت به انجمن بدون عضویت اینجا را کلیک کنید.
اهداف و قوانین سایت علمی پژوهشگران جوان ایران :


هدف :‌
سایت پژوهشگران جوان ایران با هدف راه اندازی محیطی علمی تفریحی برای همه محققین ، دانشجویان و تمام اهل علم و دانش و تحقیق و پژوهش ایجاد شده تا مطالب علمی و تحقیقی در فضایی دوستانه و صمیمی در کنار مطالب تفریحی بیان شود .

قوانین سایت :
قوانین ذکر شده زیر قوانین داخلی سایت بوده و برای تمامی بخشها و تالارها شامل می‌شود . ذکر این نکته ضروریست که رعایت قوانین محیط نت تحت عنوان جرائم رایانه‌ای ضروری بوده و بر تمام قوانین سایت اولویت دارد و مدیریت سایت همواره مطالب این قوانین را مد نظر قرارداده و به آن استناد خواهد کرد .
با توجه به اینکه بیان جزییات کامل قوانین و شرح مصادیق یا موارد احتمالی باعث طولانی شدن آن خواهد شد لذا قوانین به صورت کلی بیان شده و در صورت وجود موردی که در قوانین ذکر نگردیده باشد نظر شورای نظارت به عنوان قانون اعمال خواهد شد .

مطالب سیاسی :
با توجه به حساسیتی که مطالب سیاسی در ایجاد جو نامناسب و دو دستگی دارند ذکر مطالب ، تصاویر ، لینک دادن و هر گونه مطلب سیاسی در ارسال تاپیکها ، پاسخگویی ها ، پیام عمومی ، آواتور ،‌امضا و ... مطلقا ممنوع می‌باشد و مدیران به صورت جدی با این مساله برخورد خواهند کرد .

الف) قوانین نام کاربری :

1- نام کاربری در سایت نشانگر شخصیت و هویت شما بوده لذا از کلمات مناسب استفاده نمایید . استفاده از اعداد ، کلمات رکیک و غیرمناسب باعث حذف نام کاربری و قطع دسترسی به سایت خواهد شد .

2- فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.

3- مسئولیت استفاده از نام کاربری و نگهداری از رمز عبور به عهده شما بوده و در صورت ارسال هرگونه مطلب با نام شما مسئولیت مستقیم مطالب به عهده خودتان خواهد بود .


ب) قوانین ارسال پست - پیام :

4- زبان اصلی انجمن فارسی می باشد. از ارسال مطلب به صورت فینگلیش جداً خودداری فرمایید.

5- کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه بی احترامی و ایجاد دلسردی استفاده از کلمات غیر اخلاقی ، تمسخر و ... در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می‌باشد.

6- بی احترامی به ارزشها ، قوانین کشوری ، زیر سوال بردن مقامات کشوری و اهانت به آنان ، توهین به دین اسلام و مذاهب رسمی کشور ممنوع می‌باشد . ضمنا با توجه به مذهب رسمی کشور که شیعه می‌باشد مطالب ارسالی بر اساس اعتقادات شیعه بوده و تبلیغ سایر ادیان در سایت یا زیر سوال بردن اعتقادات شیعیان ممنوع می‌باشد .

7- مسئولیت ارسال های هر کاربر در تالارها بر عهده ارسال کننده مطلب می باشد و نظر مدیران انجمن محسوب نمی شود.

8- در صورت استفاده از منابع دیگر کاربران ملزم هستند منبع را در انتهای متن ذکر کنند. و چنانچه مطلبی در چند سایت ذکر شده استفاده از منبع اصلی ضروری می‌باشد . یا سایتی که تاریخ ارسال مطلب قبل از سایرین باشد .

9- هر گونه پست اسپم (غیر مرتبط) در بحث های انجمن ممنوع می باشد و در صورت مشاهده پست بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لذا مطالب ارسالی را در تالار مناسب قرار داده تا موجب حذف مطلب نگردد .

10- هر گونه ارسال کاربران با جنبه های تجاری و تبلیغاتی ، سیاسی ، ممنوع می باشد.

11- حق حذف , انتقال و ویرایش پست ها برای مدیران هر بخش و تالار آزاد می باشد.


پ) قوانین فایل های ضمیمه یا پیوست :

12- از ضمیمه کردن فایل های مخرب ، ویروس ها ، مطالب غیر مرتبط با موضوع سایت جداً خودداری فرمایید.

13- مسئولیت کلیه فایل های ضمیمه شده توسط کاربر و محتوای آن بر عهده وی می باشد. ضمیمه کردن فایل های حجیم و بی مورد اکیداً ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حذف خواهد شد .


ت) قوانین ارسال تاپیک :

14- برای ایجاد تاپیک جدید حتماً انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوعات در انجمن غیر مرتبط خودداری کرده و قبل از ایجاد تاپیک از تکراری نبودن آن و نیز صحت مطالب و محتوای ارسالی مطمئن شوید .

15- از ارسال عنوان هایی از جمله : فوری - کمک کنید - چطوری میتونم و ... جداً خودداری کرده و ارسال تایپک یکسان در تالارهای مختلف ممنوع می‌باشد .

16- حق حذف، انتقال و ویرایش موضوعات برای مدیران هر بخش و تالار در چهارچوب قوانین سایت آزاد می باشد و چنانچه اعتراضی به حذف مطالب داشتید از بیان آن به صورت عمومی خودداری کرده و صرفا با پیام خصوصی از مدیر سایت یا شورای نظارت پیگیر شوید .


ث)‌ قوانین پیام خصوصی و پیام عمومی :

17- ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی و فریب دهنده به هر شکل ممنوع می باشد.

18- کلیه قوانین ارسال , برای پیام های خصوصی و عمومی نیز صادق است.

19- ایجاد مزاحمت برای کاربران از طریق پیام خصوصی در صورتی که اعتراض یا شکایتی مطرح شود قابل پیگیری و رسیدگی بوده و با فرد متخلف برخورد خواهد شد .

ج)‌ قوانین امضا :

20- هرگونه آگهی های تجاری - تبلیغاتی - خرید و فروش در امضا کاربران بدون هماهنگی با مدیران ارشد و ناظم ممنوع می باشد.

21- دادن لینک به سایت های دیگر جهت استفاده تجاری ممنوع و با تشخیص مدیران حذف می گردد.

22- استفاده از عکس های حجیم و سایز بالا که صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند ممنوع می باشد.

23- قرار دادن متون , تصاویر و علائم برای ترک انجمن برای ایجاد جو نامناسب بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و به کاربر خاطی تذکر جدی داده می شود.

چ) برخورد با متخلفین :

برخورد با تخلفات به تناسب تخلف صورت گرفته بوده و موارد زیر مراحل تنبیه با متخلفین می‌باشد که میتواند به صورت مرحله به مرحله یا یکباره صورت گیرد و تشخیص این امر با شورای نظارت و مدیریت سایت می‌باشد .

تذکر اول :
به خاطر رفتار و برخورد نامناسب کاربر تذکر اول داده می‌شود تا کاربر نسبت به رفتار خود دقت نماید .

تذکر دوم :
در صورت عدم رعایت تذکر اول ، تذکر دوم برای جدی تر رعایت کردن قوانین به کاربر داده می‌شود .

اخطار اول :
در صورت عدم مراعات دو تذکر کاربر به مدت یک هفته از سایت اخراج می‌شود و دسترسی وی قطع می‌گردد .

اخطار دوم :
در صورت تکرار تخلف و عدم رعایت تذکر و اخطار به مدت یک ماه از سایت اخراج می‌شود .

اخراج دائمی :
چنانچه کاربری تذکرات و اخطارهای داده شده را جدی نگیرد برای همیشه از سایت اخراج شده و دسترسی وی قطع خواهد شد .

لازم به یادآوری است در صورت اخراج کاربری عضویت وی با نام کاربری دیگر ممنوع بوده و در صورت مشاهده نام کاربری جدید به صورت کامل حذف خواهد شد .

تبصره : قوانین سایت متناسب با رشد سایت و موارد جدیدی که امکان رخ دادن داشته باشد تغییر کرده و به روز رسانی خواهد شد .لذا مرور قوانین در فواصل زمانی مختلف ، باعث اطلاع دقیق‌تر دوستان خواهد بود .

امیدواریم با رعایت قوانین سایت و احترام به حقوق دیگران در ایجاد فضایی مناسب و به دور از حاشیه مدیریت سایت را یاری نمایید.


با تشکر
تماس با مدیریت سایت پژوهشگران جوان ایران
جهت ارتباط با مديریت سایت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : Admin@pjiran.ir
Email : Ads@pjiran.ir
طراحي شده توسط : پژوهشگران
لينک هاي مرتبط با سایت پژوهشگران جوان

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1